Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İki farklı raporum var..?

eroxsiss

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar,size bir soru sormak istiyorum
ben 2003 yılında özürlü olarak işe girmek için devlet hastanesine başvurdum. sağlık kurulu sonucunda bana yüzde 60 rapor verildi.bu raporla işe girmek oldukça zordu.daha sonra 2022 sayılı kanundan maaş almak için yeniden başvurdum(2004 yılında) bu sefer bana yüzde 40 rapor verildi.ben daha sonra neden bana farklı yüzdelerde rapor verdiniz diye itiraz ettim yüzde 60 raporla işe girmem zorlaştı dedim. bu sefer bana işe girmek için yüzde 40 rapor verdiler.şimdi ise ben vakıf maaşı almak için başvurmayı düşünüyorum acaba bu 2 farklı raporu getirip maaş alabilmek için yüzde 60 rapor alabilirmiyim.raporun yüksekliği maaş alma şansımı yükseltir diye düşünüyorum.cevap için şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Nasıl olsa yeni rapor çıkartacaksın, cetvelde ne yazıyorsa ona göre oran verirler... 2022 maaşında %40 oranla %60 oran arasında hiç bir fark yok. İkisi de aynı maaşı alır. Maaş bağlanması konusunda da birinin diğerine bir avantajı yok.

Üst Alt