Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İki yaşındaki oğlum için serebral palsi tedavisi..?

dgb

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar 2 yaşında spli oğlum var
bu tip durumlarda ne gibi tedavi yöntemleri uygulanır ve zeka gelişimi konusunda neler yapılabilir bu tip çocukları olanlar cevaplarsa sevinirim

ben de bi cpliyim şuan iyi bi durumdayım hamdolsun ameliyat düşünmeyin hemen ilaç kullnmayıda tercih etmeyin öncelikle iyi bir dr den yardım alın yönlendrecektr sizi birde rehabilitasyon merkezleriyle irtibata geçin sizin ve çoçuğunuz için iyi olacaktır çoçuğunuz küçük ne kadar erken önlem alırsanız o kadar iyi güzel sonuçlar elde edersnz rabbiminde izniyle zamanı sabırı ve umudu yanınıza almayı unutmayın :) yardımcı olabildiysem ne mutlu

ilginiz için teşekkürler
rehabilitasyona gidiyoruz nöroloji doktorumuz var yani anlatmak istediğim
bir baba olarak sanki eli kolu bağlıymış gibi hissediyorum daha fazla bişeyler yapmak istiyorum ama tabi herşey zaman para

slm

merabalar geçmiş olsun öncelikle benimde kızım var 10 yaşında bende çok mucadele verdim veriyomda hala fizik tedaviyi hiç bizaman burakma kendinde evde aynı şekilde yap umudunu hiç bizaman kaybetme allah yardımcın olsun

Üst Alt