Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İmplant mı Bant (med el adwear) mı kullanayım?

muhammet1486

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
implant mı bantlı mı kullanayım bilmiyorum.örneğin med el adwear? önerileriniz fikirleriniz nedir.tşklr

Bir de:

[FONT=sans-serif]solda hava yolu :90 db kemik yolu :37 (kulak yolu atrezisi ve kemiklerde agnezi) sağda 25 db.sola bantli kemik yolu işitme cihazı(baha ya da medel adwear) almak istiyorum fiyatlari 10bin 12 bin arasında değişiyor sgk karşılıyor MU yuzde kaçını ?bilgi verecek var mı şimdiden teşekkür ederim:([/FONT]

ona isitme testinizin sonuclari ve doktor karar verir. sizin istemenizle olmaz.

medelinkine baktımda siz yazınca yeni ürün galiba. adhear diye bişey var o olsa gerek?oysa ameliyatsız kullanılıyomuş bu iyi bişey. gücü de yeterliyse daha iyi olabilr ama buna siz karar veremezsiniz. doktora danışın

bantla kullanmamda sakınca yok.tercihime bırakıldı.tecrubesinız varsa paylaşmanız ricamdır tşklr

25 db isitmesi olan sag kulak varken doktor size onermis onermesinede rapor vermeleri zor. sgk odemeyince kendi cuzdaniniza bakar.
ben olsam 25 db isitmesi olan bir kulak olduktan sonra o igrenc bant icin dusunmem bile:eek: ustelik normal gibi bir isitmeyle yapay seslere katlanmak kolay degildir. hele hele koklear implant gibi zorlu bir sureci dusunmeniz abesle istigal.

Üst Alt