Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İşitme cihazı pilleri, yüksek fiyatlar, tercih ettiğiniz markalar?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
271
Reaksiyonlar
112
arkadaslar buyuk yekun degil ama insan kendini enayi hissediyor varmi bir bilginiz
ben rayovac 13 pili kullaniyorum hep idise gidip alirdim 5 5bucuk lira gibi gayette memnundum bu aralar bizde yok diyoralr
ben de du bi phonaka gidiyim hem de brosur aliyim de kendim icin cihaz arastirmasi yapiyim dedim. bana senin sordugun pil yok gen p 13 bu pilde olur cihazina dedi. aldim bende 10 lira dedi niye diyince efendim bu avrupa akmaz bu pil daha iyi senin kullandigindan dedi gerci simdiye kadar akan bir pile rast gelmedim
taktim bende hemen bitiyor bana iyi denip okutulan pil ustelik bir de bitmeden ugultu yapiyor hayretler icinde kaldim
var mi ole bisi basina gelen

neyse bu sefer ankara mithatpasada elif isitme merkezine girdim 2 tane aliyim da evde bulunsun diye 2 tanesi 18 lira dedi odedim ama az para olsa da kendime kizdim

nedendir acaba 3 4 lira fazlaya satiyorlar yoksa manav reyonlarindaki sebzeler gibi bayat mi oluyor ucuza aldigimiz yoksa biz kerizmisyiz

Bende şikayetciyim bu pil satanlardan birgün 5 diyolar birgün 10 diyorlar anlamadım gitti
Ben de rayovac 675 kullanıyorum varsa hesaplı veren alacam 2 - 3 kutu

www.duyuyorum.com 'dan zenipower markalı tüm pil çeşitlerini 4,99 TL'ye alabilirsiniz. 3-4 lira gibi bir kargo parası ödüyorsunuz.
piyasada maalesef pil fiyatları çok farklılık arzediyor. benim de geçenlerde dışardayken pilim bitti. bir hırdavatçıya girdim, Rayovac pil vardı, 15 TL istediler, mecburen almak zorunda kaldım. İstanbul Tahtakale'de GP'leri 5, Rayovac'ları 6 tl'ye satıyorlar.

evett yavv bakınn cihazz piilerimm biittii korkuyorumm söyllüyeyimm babama tanesinii 10 lirdan satıyorr ben bişeyy anlamdımm gerekk devlet karsılasa bunuu sizcee devlet karsılayamazmı bunu

idis veya sizin verdiginiz linktekinin eurosu baska
phonak veya elif isitme merkezinin eurosu baska para degil ki lethe

shukufe çok haklısın, buradaki olay döviz kurlarındaki oynama değil, tamamen kar hırsı!
şu an activair (duracell) ve panasonic markalı piller piyasada pek bulunmuyor. rayovac çok vasat bir markadır, buna rağmen onu bile tutturabildikleri fiyattan satıyorlar.
geçenlerde sahibinden.com da bir ilan görmüştüm, rayovac pilleri en az 1000 paket alana paketi 2 TL'ye satılıyordu. kara bakar mısınız, 2 TL'ye aldıklarını 10-15 TL'ye satıyorlar. insaf yani!

Merhaba,

Rayovac ın vasat olduguna katılmıyorum. Kızımda Phonak Naida SP3 Jr işitme cihazı var. Duracell, Rayovac ve sony marka pilleri denedim. En fazla Rayovac dan memnun kaldım.

Panasonic ve powerone i denemedik henüz. İmkanı olanlar için pilleri yurt dışından almak ekonomik olabilir.

avrupadan pil getirtmekte para en iyisi uygun fiata buldugumuzda cokca almak gibi gorunuyor
bu pillerin bayatlamasida varmis ama hunsal ne kadar surede bayatlar acaba piller

sevgili shukufe,
pillerin üzerinde son kullanma tarihi yazar. genellikle üretiminden itibaren 4-5 yıllık bir ömrü vardır (saklama koşulları bu süreyi daha da kısaltabilir). tabii, üzerindeki koruyucu etiketi çıkarırsanız, kullansanız da kullanmasanız da kısa zamanda ölür piller. diğer taraftan, pilin kaç yıl ömrü olduğundan çok, son kullanma tarihine ne kadar kaldığı öenmlidir. aldığınız pilin, son kullanma tarihine sözgelimi 1 ay kalmıştır, bu durumda çok sayıda almanız doğru olmaz.
ayrıca, yurtdışında da çok ucuz değil. genellikle 4'lü paketleri 5 dolar, 6'lı paetleri ise 6 dolara satıyorlar. üstüne kargo bedelini de koyarsanız, burdan almaktan daha pahalıya gelir.

Ben starkeyden alıyorum bu alışımda bi paket bil 7.5 ödedim....
Piller dolar üzerinden geldiği için değişiklik gösteriyor doğaldır iniş çıkışı

sirine dolar 1,650 lirayken 4bucuga alirdim benrayovaclari idisten ya

evet dolarla pek alakası yok fiyat artışlarının... 2 senedir dolarda herhangi bir artış olmadı ki! hep 1.50 seviyesinde seyrediyor.

ee dolar değilse başka para bilimidir canım sizde :D İnsanlar karda koyacak üstüne :D

arkadaşlar,selam.Balıkesir de açılan DENGE İŞİTME MERKEZİ 'nde sizlere en iyi kaliteyi en ekonomik fiyat ile sunacağımı umuyorum.

Bir paketi 1 TL'den satarsan en ekonmik fiyat olur :D:D:D
SİTEDEKİ HERKES 10 PAKET ALSA :D
4 PAKET PİL SEKİZ AY GİDİYOR İYİ STOK OLU HA :D

hosgeldiniz denge isitme isinizde basarilar dilerim
sevgili hunsalin yazdigi sahibinden.com da karediyordur herhalde
serbest piyasa ama bu isitmeyenleri yolmakla zenginmi olucqak bu fahis fiatlarla pil satanlar

Yahu öle karaborsadan alınırmı işitme cihazı pili....
Ucuz diyede her yerden alınmaz....
Bir yer belirleyip almak gerekir....
şimdi ben starkeyden alıyorum çokta memnunum kampanya olduğu zaman yarı fiyatına oluyor...o zamanda bir değil bir kaç tane alıyorum bayada gidiyor....

Alt üstü 3 kuruşluk pil bunlar nedir ki euroya dolara göre inecek çıkacak...:))

dimiya ne kadar yer kapliyorki hadi ne kadar sermaye bagliyorki

yazıkk yavv ne istiyor biizmmm ggibi garibanlardann duymak neden bizee yasakk duymakk neden bize parayla:( bende rayovac extra advanced 1o numra serisinii kullancamm ama bu sefrr giitğimmde pazarlıkk yapacamm eğerr istedğimm fiyata vermeesse bende almayacammm....bizde böyle bundan sonraaa:)

ben bitmiş pilleri kabına koyuyom gidiyom yerine yeni pil alıyom bir pil kabındada 6 tane var öle işte parada vermiyom

yelizzz;

Boş pilleri verip yeni pilleri bedava mı alıyorsunuz?

piller

shukufe,
ipek işitme cihazlarında pil kampanyası yapmışlar.haberiniz olsun.

eski pilleri degiştirip yeni pilleri alıyorum bedava

Yeliz onu nasıl yapıyosun..biraz konuyu açarmısın???
Boş pillerin sana dolum yaparak geri dönmüş olmayası...yani şart olarak mı???
Yoksa paket pil olarakmı???digital mi analog mu kullanıyosun....
Anlaşmalımı boş pillerin karşılığı dolu pil alıyosun???
Bu uygulamalar nerde nasıl yapılıyor...

bir pakette 6 tane pil var öle degilmi
bende yeni pillerin kagıtlarını pitmiş pillere yapıştırıyorum 6tane oluyor pil kabıyla birlikte yerlestiriyom yeni pilleri alıyorum paketiyle 6 tane para vermiyorum öle işte

ben hiç bişi anlamadım :D :D :D
Evet bir pakette 6 tane var ama boş pillerin üstüne neden yine yeni pilmiş gibi o turuncu yapışkanları takıyosun anlamadım yani kullanıcısı olduğun firmanın bir kampanmasımı eskisini getirin yenisi alın gibi???onu öğrenmeye çalışıyorum hayır yani bu kadar senelik kullanıcıyım bahsettiğin şeyi ilk kez duydumda....kampanyaları takip eden bir çok arkadaşım var pillerin yüksek fiatlığından şikayetçi malum acil ihtiyaçlardan cihaz kullanıcılarının para vermeme durumunuz anlaşmamı kampanyamı yoksa nedir?

herhalde yelizimiz bizi arabaya kosup egleniyo sirinem

sarmasik tesekkur ederimde ipek isitme ankarada nerde fiati ne pillerin

yelizzz;
Bende onun benzerini yapıyordum pil aldığım zaman yanında
birde kart veriyorlardı pillerin yapışkanlarını o karta yapistiriyordum
6 tane olunca 1 adet pil hediye ediyorlardı(6tane değilde paketin içinden 1tane) 8-9 ay önce bitti o kampanya
siz Manisa dan alıyorsunuz sanırım

Üst Alt