Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul'da engellilerin 1 gece konaklayabileceği yer önerinde bulunabilir misiniz?

Kotan

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
Merhaba,

istanbulda 1 gece geçirmek için kalınabilecek engellilere böyle bir imkan sağlayabilecek bir kurum var mı ?

çok iş görür bi ara ibb açıcak falan diyolardı ama akıbeti noldu acaba

;) Engellilere özel günübirlik otel fikri güzel

perseküsyon

otel değil be hocam kurumların misafirhanesi olur ne biliyim belediyenin açtığı bi yer olur. ayrıca samsunda sadece engellilerin kalabildiği otelden hiçbir farkı olmayan bi merkez var ;)

Antalya Akdeniz Üniversitesi beni Muratpaşa belediyesinin misafirhanesine yönlendirmişti. Gerçekten içler acısı bi halde bir yerdi. Maalesef orda kalabilecek sadece apart oteller mevcut. Engellilere indirim yapıyoruz diyorlar. Ben devamlı gittiği apartı size tavsiye ederim temiz ve hastaneye 2 dk uzaklıklta. Berraksu Hotel.

bildiğim kadarıyla öğretmen evlerinde engelliye çok uygun kalabilecek yer veriliyor

İmkan olsa TRSM gibi kurumlar bu fikri hayata geçirebilir..

@UNAL28IST

Öğretmen evlerinde hocalar dışında hemen herkese konaklama hakkı tanıyorlar. Bize yer kalmaz..

perseküsyon
Kişi memursa polisevleri de iyi bir alternatiftir. Hem öğretmenevlerinden hizmet kalitesi daha yüksek hemde çok daha ucuzdur. Öğretmenevlerinde doğru herkes kalabiliyor ama fiyatları normal otel fiyatlarına yakın olduğu için özel günler özel dönemler dışında doluluk oranları çokta yüksek değil. Normal bir tarihte yada haftaiçi yer bulunabilir.

naps

Arkadaş güzel bir konuya değinmiş. Polis abla kardeş akraba olursa size referansta olabiliyorlar polis evlerinde kalmanız için. Sadece ( Antalya polis evini örnek veriyorum ) yatak parası harici kahvaltı ve yemeğe çok cüzi bir miktar ödeme yapıyorsunuz. Gayet temiz steril olarak yatak yorgan ve diğer ihtiyacınız olan şeyler günlük olarak değiştiriliyor.

ücretli olarak düşünürseniz ibb nin zeytinburnu sosyal tesislerinde konaklayabilirsiniz .

Yine meb' e bağlı uygulama (Turizm otelcilik okullarının oteli) otelleri var çoğu merkezi yerlerde çok güzel tesislerde var vasat olan yerlerde. Ben istanbul'da zeytinburnu'nda tramway durağınının yanındaki uygulama otelinde kalmıştım yıllar önce. Süleyman demirel zamanında açıldığı için odaları bakımsızdı. Daha merkezi bir yerde ve daha yeni açılmış olan otelcilik okulu daha temiz ve güzel bir seçenek olabilir. Gitmeden önce nette yorumlara ve fotoğraflara bakmanızda fayda var.

Üst Alt