Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

mami3535

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Sağlık kurulu heyet nasıl ilerliyo bilen varmı acaba

Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Herkese selamlar. İstanbul'dan İzmir'e taşınıyorum ve sağlık kurulu için 7 Eylül 2020 tarihine Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden randevu aldım. Daha önce Ankara'dan aldığım %70 ve İstanbul'dan aldığım %64'lük eski ve süreli raporlarım var. İstanbul'da Pendik Devlet Hastanesi'nden kolayca raporumu yenileyebiliyordum fakat Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk defa sağlık kuruluna gireceğim. Bu hastaneden rapor alan varsa deneyim ve görüşlerinin paylaşabilir mi acaba? Teşekkürler. :confused:

Bozyaka eğitim araştırma hastanesinde randevu saatinde sağlık kurulunda hazır ol. Büyük bir aksilik veya aşırı yoğunluk olmaz ise aynı gün içinde sağlık kurul poliklinik hekimlerinin tamamlıyorsun. Tüm hekimleri bitirdikten sonra sağlık kuruluna evrağı teslim ediyorsunuz. Onlarda size heyet için bir gün veriyorlar. 20-30 gün sonrasına o günde heyete gözüküp( en fazla 1.dakika sürüyor.) bir kaç gün sonra da raporu teslim alabilir veya e devlette görebilirsin.

Üst Alt