Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'de kalça protezi konusunda doktor ve hastane tavsiyesi olan var mı?

xsomebody

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ben de İzmir'de kalça protezi konusunda doktor ve hastane tavisyesi bekliyorum. Bana bilgi verecek arkadaşlar varmı? acil

9 eylül hastanesinde prof.hasan havutçuoğlu bu konunun uzmanı.tavsiye ederim.3 ay önce sol kalçama takıldı. 1 hafta sonra sağ kalçama takılacak.çok memnunum.

ben bu konuda çok çektim ama iyiyim şimdi izmirde kocaman hastanesi dr mustafa ayas tavsiye edrim çok iyi ve tecrübeli dr geçtiğimiz kasımda sağ kalçama ocak ayındada sol kalçama takıldı kesinlikle tavsiye ederim şimdiden geçmiş olsun mutlaka git bired bozyaka ssk bayram mavuşoğlu bunun muayenesine git ama öbürü daha iyi

geçmiş olsun...bir arkadaşım 2 yıl önce kalça protezisini izmir bozyaka hastanesinde taktırmıştı.şuan da durumu çok iyi

Sevgili arkadaşlar ben Akondroplazi (cücelik bir nevi) hastasıyım bende 9 Eylül Üni. Prof.Dr.Hasan Havıtçıoğluna gidiyorum. Ama birtürlü beni ameliyat etmiyor. Benim gibi hem akondroplasi hastası olupta protez ameliyatı olacak veya olan arkadaşlar varsa lütfen bana cevap yazsınlar.

Arkadaşlar annem yakşalık 1 yıl önce kalça ameliyatı oldu platinin takıldığı topuz bölümündeki kemikte incelme varmış şimdi o bölümede platin takılması gerekiyor 1 aydır malasef ağrılar içinde acil ameliyat olması gerekiyor İzmirde oturuyoruz bu konuda uzman prof.dr. tavsiyesi olan varmı? Özel muayyanesi olursa sevinirim.

Sanırım Kocaman Hastanesi özel, ameliyat ücreti ne kadar tuttu. Emekli sandığından faydalanabiliniyormu? Lütfen acil cevap yazarsanız arkadaşlar çok sevinirim. Sürekli doktor arıyoruz ama genelde ameliyat konusunda sorunlarla karşılaşıyoruz parça yok vs. vs. gibi

selamün aleyküm kardeşim ben karabükde ameliyat oldum kalça protezi ameliyatını ve doktorum mükemmel arzu edersen doktorumla görüşebilirim

Cvp için teşekkür ederim bugün 9 Eylül Hast. Hasan Havutçuoğlu ile görüşeceğiz arkadaşın memnun kalması üzerine buldum kendisini umarım olumlu bir sonuçla çıkarız.

inşallah dualarım sizinle allah yardımcınız olsun

Arkadaşlar özellikle yazmak istedim çünkü verilen bilgiler sağlığıyla ilgili sorun yaşayan insanlara gerçekten ışık oluyor.

Özellikle sağlık konusunda yaptırılan ameliyat başarılı olmaz ise daha büyük dertlere yol açıyor tıpkı annemin 1. ameliyatının başarasızlığının sonucu gibi... Annem Ağustos ayının ortasında 2. kez kalça ameliyatını oldu ve şuanda maşallah bastonuyla çok rahat yürüyebiliyor. İlk ameliyatında takılan parça yerinden çıkartılıp yerine yenisi takıldığı için baya zorlu bir ameliyat oldu ama şükürler olsun ki şuanda iyi sadece ilk ameliyatından dolayı yine bir başka hata belindeki fıtığı tetikledi onun nedenide belinde sorun olan kişilere meğerse belden iğneyle lokal anestezi yapılmazmış ama o doktor onuda yaptı malesef...Bu son ameliyatı 9 Eylül Üniversitesi Prof. Dr. Hasan Havutçuoğlu tarafından gerçekleştirildi. Bende buradan okuduğum bilgi ile buldum kendisini, annemin şuanki durumuna bakarak kesinlikle tavsiye ediyorum ve belki bu yazıyı kendiside görürse tekrar tekrar teşekkürlerimizi iletiyorum.

Merhabalar konuyu acmanız ıyı olmus bende avaskuler nekrozdan muzdarıbım ve 27 yasındayım. Yarın ılk ıs olarak Hasan bey le ıletısıme gececeğim. Tesekkurler saygılar

Ben Ağustos 2010 da ameliyat oldum arkadaşlar. 9 eylül üniversitesi'de Prof. Hasavan Havitcioğlu yaptı ameliyatı çok memnunum sizlere de tavsiye ederim.

arkadaşlar izmirde diz eğriliği ve bacak kısalığı ile ilgili ilgili tavsiye edebileceğiniz hastane ve dr. varmı benim 4.5 cm kadar kısalık var ve dizimde eğrilik var bozyaka eğitim araştırma (SSk) hastanesinde dr bayram mavuşoğlu diye duydum ama başka dr da düşünüyorum ve kararsızım yardımcı olursanız svinirimn acil bilgi bekliyorum şimdiden tşk ederim

Arkadaşlar ben çift taraflı kalça çıkığı nedeniyle total kalça protezi ameliyatı olacağım. Bayram Mavuşoğlu nu tavsiye ettiler. Bu doktor ya da başka doktor hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim

Cevabın için teşekkür ederim. Bu paylaşım benim için çok önemli Şükrü Araç ı da çok beğenen var istersen onunla da görüş. Geçmiş olsun

rica ederim Şükrü Araç kim hangi hastanede acaba benim ikinci ameliyatım dizimdeki eğrilik ve kısalık için olacak bu konularda deneyimli bir dr. mu bu verdiğin isim

prof. hasan havıtçıoğluna git arkadaşım.9 eylül hastanesinde.mükemmel birisi.benim 2 kalçama protez takıldı ve memnunum.ayrıca uzatma konusunda çok uzman.

teşekkür ederim "kazazede" arkadaş duydum bu ismi düşünüyorum onu bakalım randevu verecek mi o ameliyat ederim der mi dr milletine güvenemiyorum artık ne yazı ki o kadar keyfi çalışıyorlar ki bunlar hasta umurlarunda değil onlar para için sadece çalışıyorlar bu işi sevdikleri için değil ben bunu öğrendim bu mesleği yapanlar hakkında haksız bir suçlama değil kesinlikle yaşadıklarım ve gördüklerim söyletiyor artık

sayın umudum 25

üniversite hastanelerinde sistem para üzerine kuruluydu ve sorunsuz devam ediyordu.ama şimdi para olayı yasaklanınca olan yine hastaya oldu.sağlık bakanı bu işten zarar görmüyor.zararı hasta görüyor.öğretim üyeleri şu anda hastalarla ilgilenmiyorlar.bence haklılar.adam 10 larca yıl emek vermiş prof. olmuş.paralı muayene yasaklandı ya şimdi, herkes prof.ların kapısının önünde yığılıyor. onlarda haklı olarak ya kapıyı kilitliyorlar veya toplantım var deyip veya serviste vizitteyim deyip hasta bakmıyorlar.
hasan hoca iyidir. ama ameliyatı düşünüyorsan bir miktar parayı gözden çıkarsan iyi olur.yoksa ameliyatda olamazsın hastanede yerde bulamazsın ve kimse senle ilgilenmez.
eğer gerçekten ameliyat olman gerekiyor ise bence maddiyatı fazla düşünme derim.çünkü işin içinde sağlık var.para kazanılır ama sağlık zor kazanılıyor.
hasan hoca ve ekibinin poliklinik günü cuma günleri. ama diğer günlerde görüşmeye gidebilirsin.elinde olan röntgen filimlerini ve diğer belgeleri yanında götür.

çok teşekkür ederim arkadaşım bilgilerin için ,sistem hakkındaki yorumlarınıza katılıyorum çok haklısınız olan bize oluyor ne bakana ne hocaya hiç bir şey olmuyor maadur oan bizleriz daima maddi manevi...

Dokuz Eylül de prof ama özel de çalışıyordu. Son değişikliklerle ne oldu bilemiyorum. Şair Eşref Bulv. No:69/2 Kat:1 Daire:4 Filiz Apt. Alsancak-İZMİR Tel:0.232. 422 41 24 çok iyi olduğunu söylüyorlar, eşimin arkadaşı bu hafta sonu ona ameliyat olacak çift taraf için 25 000 istemiş. Ben kararsızım.

mrb arkadaslar benımde d.k.ç var.dokuz eylul unv hst prof d.r vasfi karatosun cok basarılı amelıyat yaptıgı hastalarla gorusuyorum cok memnunlar onumuzdekı ay bende ona olcagım..hepımıze gecmız olsun...

izmir de kalçaprotezi ameliyatı olan arkadaşlar, bilgi verebilir misiniz? acil...

arkadaşlar doktor ve hastane önerilerinizi bekliyorum...

9eylülde hasan hıvıtcıoglu ameliyata girmiyor kalça protezi uzerine hasan tataride 1numara bilginize

umudum arkadaşım geçmiş olsun eşiminde kalça çıkığı küçükliğinden var ameliyat olmak istiyor siz ameliyat oldunuzmu olduysanız nerde ve hangi doktorda oldun yazarmısın şimdiden tşkr eder geçmiş olsun derim

arkadaslar ızmırde kalca cıkıgı konusunda ıyı doktor ısmı verebılırmısınız hasan havıtcuoglu dısında..ssk calısan acıl yardımcı olun arkadaslar ozel msjda yazabılırsınız..

Selam renkly; Dr. Bayram mavışoğlu hakkında özelimde benden bilgi istemişsin bura da da sana ve ilgilenen diğer arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışayım.
Evet o dr.u iyi biliyorum benim olmam gereken iki ameliyatım vardı birilerinin tavsiyesiyle ona gitmiş özelde muayene olmuştum çünkü para vermeden hastanın yüzüne bakmayan bir adam işini sadece parayla görür tamam gerekirse verilir ama hakkını da vermesi gerek bir dr.dan beklediğimiz bu değil mi ? neticede verdim parayı birinci ameliyatımı oldum ama adam öyle biri ki parayı verdikten sonra yüzüne bakmaz ameliyat olduktan sonra hastanede 13 gün yattığım sürede zar zor 2 kere görüşebildim bunun dışında asistanlarına işi yaptırır hasta asistanlarla muhatap olmak zorunda, hasta dr la iletişimde olmak, bilgi almak, ağrısı sıkıntısı karşısında fikir almak ister ama bu adamdan öyle bir şey bekleme sert bir adam hastaya ilgisi alakası yok tersler vs.vs neyse ameliyatı oldum ilgisizliği alakasızlığı dışında neyseki ameliyatla ilgili sıkıntı yaşamadım buna rağmen onun ilgisizliği yüzünden ne olursa olsun ikinci ameliyatımı onun yanında olacağımı konuşmamıza rağmen kesinlikle ona olmamaya kakar verdim çünkü benim için çok önemli bir ameliyattı her an dr.la iletişimde olmam gerekliydi ki bu adam öyle biri değil benim için dr.un başarılı olmasının yanında çok önemli olan başka bir konuda insancıl olması kibirli olmaması hastaya yardımcı olma konusunda hastasını o zor zamanlarında yalnız bırakmamalı moral ve destek vermeli bayram mavuşoğlu nun bu özelliklerden nasibini alamamış bir dr.olduğunu gördüm ikinci ameliyatımı onun yanında olmaktan vazgeçtim Ankara da çok iyi bir dr. buldum ameliyatımı oldum çok şükür iyi bir dr. ve insancıl biri. Yalnız şunu da belirteyim seninle bir farkımız var benim ameliyatım kalça çıkığı değildi bacak uzatma ameliyatı oldum ben

Bunlar benim yaşadığım tecrübelerim, kendi fikrim gerisini sana bırakıyorum arkadaşım düşün taşın umarım doğru karar verir şifanı bulursun
Geçmiş olsun

gülayşeekin;
Kalça protez ameliyatından sonra yaşam nasıl devam ediyor peki ?

izmir de bayram mavuşoğluna olacağım galiba ben özelsu hastahanesi şükrü araç da iyi diyorlar

Üst Alt