Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İzmir'de kalça protezi konusunda doktor ve hastane tavsiyesi olan var mı?

kalça protezi

merhaba.izmirde kalça protezi konusunda başarılı bir dr tavsiyesi olan var mı. ameliyat olup memnun kalanlardan tavsiye alabilirmiyim lütfen ACİL.TEŞEKKÜRLER

Ben Şükrü Araç'ı tavsiye ederim. İki kalça protezi ameliyatımı kendisi yaptı ve % 100 sorunsuz geçti.
2. ameliyatımın 20. günündeyim; ilki 3 ay önce olmuştu.
Daha önce kendisine ameliyat olmuş hastalarla da konuştum; benim izlenimlerim de bu yönde: kendisi son derece prensipli, disiplinli, insana ve hastasına değer veren, kendine güvenen ve güven veren bir cerrahtır.
aynı zamanda ameliyat sonrası gelişmeleri takip eden, belirli zamanlarda kontrole çağıran ilgili bir doktor ki bu benim için çok önemli bir krater. inanın bana ameliyattan sonra siz de bunun önemini anlayacaksınız.
Bu mesajlara bakmaya başladıysanız hayırlı yola girmişsiniz demektir. inşallah ameliyatlarınız çok başarılı geçer, çok sağlıklı bir yaşam sizlerin olur...

Bayram mavusogluna ameliyat olanlar varmi arkadaslar cvp lutfenn..

İyi günler internette araştırma yapıyordum mesajınızı gördüm bende kalçadan ameliyat olmak istiyorum gittiğim doktor bayram mavusoglunu önerdi siz yazinizda başka bir doktordan bahsetmişsiniz su anki durumunuz nasıl memnun musunuz tavsiyeniz nedir yardımcı olursanız çok sevinirim

cevap

merhaba sensey said; ben bayram mavuşoğlu nun ilgisiz ve kaprisli tavırlarından dolayı ona ameliyat olmadığımı belirtmiştim. Cok şükür iyi bir dr. a denk geldim hem mesleki hem insanı tarafı mükemmel bir doktor hastasını merak ederek arayan durumumu soran kaç doktor gördünüz ben bunu dr. Macit Uzun dan gördüm yaşadım ne zaman ihtiyacım sıkıntım olsa arardim paylaşirdim doktorumla. ameliyatda iken dahi benim telefonumu cevapsız bırakmamıştır bu kadar duyarli bir insan. doktorum Ankara da Macit Uzun benim ameliyat olduğum hastaneden sonra dan emekli oldu şimdi özel bir hastanede çalışıyor. Geçmiş olsun arkadaşım allah sifalar versin.

Son düzenleme:
Lütfen hasan havıtçıoğluna yazdığım teşekkür yazısını dikkate almayın annemin bacağına, kalçasına çok başarısız ameliyat yapmış o zamandan sonra annem düzeltilmesi için 3 ameliyat geçirdi ama hiçbir doktor düzeltemedi şimdi iş tümör protezine kadar geldi

Kalça ameliyatı konusunda tümör protezi doktor tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın çok çaresiz durumdayız yaşadıklarımızdan dolayı hiç bir doktora güvenimiz kalmadı

Üst Alt