Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kamu kurumlarında Büro İşçisi olarak çalışan kimler var?

Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhaba Arkadaşlar;
Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğünde Büro İşçisi olarak çalışmaktayım
Görevim Maliyet Hesapcısı
Tahakkuk sevisi özlük işleri işçi maaşlarini yapmakla mükellefim.

Hepinize kolay gelsin.

Merhaba Hasan bey, Bende Karayollarında Büro işiçisiyim ve Makine Maliyet Teknisyeni olarak çalışmaktayım.

Merhaba Hasan abé ve Piyanist16,
ben de karayolları 97.Şube şefliğinde makine maliyetine ve kontrol kartlarına bakıyorum, ama teknisyen değilim, Piyanist16 siz hangi şubedesiniz ?

Mrh arkadaşalr bende 1,5 yıl muhasebe işleriyle ugraştım ama çok zor iş yani bun diyebilirim

Selamu Aleykum arkadaşlar.Bende Sağlık il müdürlüğüne bağlı Sağlı ocağında Ayniyat saymanı olarak çalışıyorum.Görevim Döner sermaye tahakkuk fişi düzenleme ve sağlık ocağı mutemetliği.Saygılarımla.

Merhaba arkadaşlar
bende bursa yıldırım belediyesinde büro işçisiyim çalışma bakanlığının yaptığı daimi işçilik sınavıyla samsundan tecih yaparak ve sözlü mülakat sorası başladım hizmet masaları sorumlulugunda engelli masası sorumlusu,günün belli saatlarinde santral,birim kalemi olarak görev yapıyorum yogunluk olursada dilekçe alıyorum :) ama ben yogunluktan memnunum.zaman akıp geçiyor :)

Tüm arkadaşlarıma kolay gelsin dileklerimle. Ben Bursa Tic.San. Odası - Organize Sanayi Böl. Müdürlüğü / Scada bölümünde Santrale bakıyorum

büro işçilipi

Ben mkek silah fabrikasına özürlü işçi olarak 3 yıl önce başladım.başladım başlamasına ama %90 görme özürlü olarak beni elektrik atölyesinde çalıştırıyorlar. Atölye şefi birim müdürü ve en sönunda fabrika müdürüne çıktım kanun gereği benim büro üşçisi olarak çalıştırılmam gerektiğini tüzük ve yönetmelikleri gösterdiğim halde büro işçisi olarak çalıştırmıyorlar bende son çare olarak çalışma bakanlığı ankara bölge müdürlüğüne durumumla ilgili email çektim ve anında cevap verdiler durumun bizzat işçerinde incelenmek üzere kayda alındığını bildirdiler gerçekten sizin durumunuza hayran kaldım selamlar

merhaba arkadaşlar ben termik santralde 1,5 yıldanberi görev yapıyorum allaha şükür bize hiç zorluk çıkarmıyolar rahatımız iyi yani buraya kayıt oldum
çünkü kendime uygun arkadaş edinmek istiyorum mslrınızı bekliyorum

Büro İşçisi

Bende TİGEM ' e ( Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) bağlı Malya Tarım İşletmesi Müdürlüğü Ticaret servisinde büro işçisi olarak 3 yıldır çalışmaktayım.

Arkadaşlar bende telekomda 16 yıl telefon acma kapama görevlisi olarak çalışmaktaydım yeni emekli oldum . Allah herkese nasip etsin emekliliği

abalı

Bende bir kamu kurumunda santral görevlisi olarak çalışıyorum.

bende zonguldak belediyesi fakir asker yardımının yapıldıgı yardım bürosunda iki yıldır büro işcisi olarak çalışmakdayım kadro gelmesini dört gözle bekliyorum :D

Merhaba arkadaşlar.bizimki pek büro işi sayılmaz ama bina içerisinde olduğumuz için size merhaba demek istedim.
Ben bursa dsi.de laborant'ım.%60 ortapedik özürlüyüm.24 yıldır bu işi yapıyorum.
özürüm 1990 yılında oluştu.yani sonradan özürlü oldum.herkezin allah yardımcısı olsun...
Herkeze selamlar. :(

MERABA BENDE BÜYÜKŞEHİR BELEDIYESINDE BÜRO İŞÇİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUM

Merhaba arkadaşlar bende tedaşta büro işçisiyim. Herkese işinde başarılar diliyorum....

merhaba arkadaşlar
nende enerji bakanlığına bağlı bir kurumda
teknik büro teknisyeni olarak çalışıyorum

Merahba arkadaşlar,
Bende İst. Büyükşehir Belediyesinde büro işçisi olarak çalışıyorum.
Bilgi Giriş Personeliyim.

Bende bursa devlet hastanesinnde çalışmaktayım

merhaba arkadaşlar ben eüaş de büro işçisi olarak çalışıy

merhaba arkadaşlar bende cihanbeyli belediyesinde sendikalı DİSK SÖZLEŞMELİ işçiyim yazı işleri bölümünde çalışıyorum yazılar ve ilan okuma bazen santrale bakıyorum vergi indirimi emeklisi ocak ayında inşallah olacağım hepinize başarılar.

Merhaba arkadaşlar bende sakarya akyazı belediyesinde tahakkuk görevlisi olarak çalışıyorum

Merhaba arkadaşlar bende ÇAYKURDA mevsimlik işçi olarak çalışıyorum.Fabrika müd.sekreteriyim.4 ay çalışıyorum.Bende sürekli çalışmak istiyorum ama kadrom yok.tşkler.

merhaba ben edirnede tekelde çalışıyorum
işçiolarak saygı v4e sevgilerimle

slm bende kamuda işçi statüsünde çalışmaktayım.

herkese merhaba arkadaşlar bende gaziantep il tarım müdürlügüne baglı ilçe müdürlüğünde büro işçisi olarak çalışmaktayım allah şükür sorunumuz yok sdc yaşadıgım ilçe kendi memeleketim olmasına ragmen biraz sıkıcı. yeni geldim zaten buraya alışamadık anlicagınız...
:D

kamuda

MERHABA ARKADAŞLAR BEN KAMUDAYIM BÜRO İŞÇİSİYIM HARITA VE PLANLAMA BÖLÜMÜNDEYIM HARITA TAEKNIKERIYIM.

Büro İşçisi

Merhaba Arkadaşlar,
Ben de İzmir'deTedaş 'ta büro işçisi olarak çalışmaktayı. Abone işlerini yapıyorum, yoğun çalışıyorum;uzun süre işsiz kaldıktan sonra çalışmak çok güzel, hayat daha iyi geçiyor.

merhaba arkadaşlar bursa uludağ tedaşta çalışanlar izmire becayiş yapmak isteyen var mı benim bursaya geçmem lazım

Üst Alt