Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kamu kurumlarında Büro İşçisi olarak çalışan kimler var?

Merhaba kardeş
bende TKİ de GELİ Müessesesinde
biro işçisi Biligisaayr Operatörü olarak çalışıyorum
sevgiler

Merhabalar...

1999 yılından beri İ.S.K.İ G.o.paşa Şube Müdürlüğü nde
görev yapmaktayım...

Eüaş' a ilk 1999 yılında bende büro işçisi olarak başladım, şu an bilgisayar işletme teknisyeni ünvanı ile çalışıyorum.

ölüdeniz belediyesi

slm arkadaşlar büro işleri ve taşınır kayıt kontrol yetkilisi ve zabıta biriminde yer almaktayım belediyede hepinize saygılar bu taraflara gelen olursa yazın kesin beklerim...

ismail demirtas

bende van tarım il müdürlüğünde büro işçisi ( muhasebe ) olarak 4 yıldır çalışmaktayım. asıl mesleğimi icra edemesemde zaman akıp gittiği için memnun sayılırım.

Merhabalar bende 5 inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında Büro İşçisi olarak görev yapmaktayım herkese selam ve sevgiler.

aysima canımseni çok seviyorum.artık becayişe gerek kalmadı dimi.allah başa kadar mesut etsin mutluluklar sana.

Merhaba arkadaşlar bende beylikdüzü belediyesinde büru elemanıyım. Herkese işinde başarılar diliyorum

bu kadar çalışan arkadaşı görmek beni sevindirdi umarım birgün bizde devlet kapısında ekmek yeriz

merhabalar..

ben de tıpkı sizle gibi büro işçisiyim arkadaşlar.Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü koruma şume ve yangın harekat merkezinde çalışmaktayım..15 günlük yeni bir çalışanım..daimi işçi olarak girdim ve Allah a şükür çok memnunum..

Bende 2005 yılında Tülömsaş a daimi işçi kadrosu alarak girdim.İnşallah diger arkadaşlarda bir an önce kadrolu bir işe yerleşirler.

bende bayındırlık ve iskan bakanlığında çalışmaktayım.

evet arkadaşlar selamlar. bende 18 gün önce orman bölge müdürlüğüne büro işçisi olarak işbaşı yaptım... yaptımda bizim bu maaşlar hakkında kesin bir bilgisi olan var mı arkadaşlar? şimdiden herkese teşekkür ettim...

Slm, arkadaşlar
bende İl Özel İdaresinde daimi işçi statüsünde büro işi yapmaktayım. Strateji geliştirme müdürlüğü bölümünde.

bende il çevre orman müdürlüğünde daimi işçiyim.idari mali işler şube müdürlüğünde...tüm işçi arkadaşlara selamlar...

elif bacı isteyerek de olsa yazılarınıza göz misafiri oldum :D:):p. aysima arkadaş memur mu işçi mi sen ne demek istedin artık becayişe gerek kalmadı derken?

beşiktaş belediyesi daimi işçi kadrosuyum bnde ; bılgı ıslem bırımınde

Bende abimin işyerinde büro işçisiyim. Nasıl mı şöyle...sabahtan akşama kadar iş arıyorum bilgisayarın başında arkadaşlara saygı duyuyorum tabii inşallah başkalarının hakkını yemeden şeffaf bir biçimde işe başlamışlardır...ayrıca öyle bi durum ki artık sıkmaya başladı şurda çalışan var mı burda çalışan var mı diye yaa bu sitede kaç işsiz var acaba öyle göze sokarcasına bi link olur mu hadi sohbetler yapılan işler alınırken hangi sorular sorulduğu filan yazılsa amenna ama herkes çalıştığı yeri yazıp hava atarcasına bi şekilde sitede takılıyoo...

Arkadaşlar.Deniz adlı arkadaşımızın vefat ettiği yazıyor isminin altında.Bu doğru ise çok üzüldüm.Allahtan kendisine Rahmet,yakınlarına da sabırlar dilerim.Mekanı cennet olsun inşallah.

merhaba arkadaşlar,
bende
Ankarada,bahçeli evler karşısındaki büyük TEK BİNASINDA
13. KATTAYIM
EÜAŞ TA (KAMU)
TEKNİK BÜRO TEKNİSYENİ
OLARAK 20 YILLIK İŞÇİ OLARAK ÇALIŞIYORUM

gelgulelim;

Allah Rahmet Eylesin İnşaallah. Mekanı Cennet Olsun Olsun... :(:(:(

arkadaşlar kamuya işçi alımı iş kur kanalıyla yapılıyor işçi maaşını devlet miyapıyor yoksa işveren kurummu mesale belediye veya orman bakanlığı vb birde öğrenim düzeyi maaşı etkiliyormu toplu ikramiye varmı emeklilikten sonra

Üst Alt