Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kas hastalığı miyopati rahatsızlığı ile nasıl mücadele etmeliyim?

Crn Ckl

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Kas hastasıyım (miyopati) 5 yasından belirti vermeye basladı benim hastalığım parmak ucunda yürüme oturduğum yerden kalkmada güçlük önceleri uzun mesafe yürüyodum ama simdi aşil tendon ameliyatı oldum ayağımı basıyorum ama gözle görülür bel çukurluğum var o yüzden desteksiz ayakta bile duramıyorum fizik tedavi de aldım bi fayda sağlamadı bu hastalıkla nasıl mücadele edilir bilmiyorum gerçekten neler yapabilirim aynı durumda olan vasa cevap verirseniz sevinirim teşekkür ederim.

Crn Ckl

Hidroterapi, fizik tedaviyi mutlaka hayatınızın bir parçası haline getirmelisiniz. İyi beslenmeli, iyi uyumalı, iyi dinlenmeli gibi sözleri de mutlaka duymuşsunuzdur.

Evet bi yararını göremedikçe içimden gelmiyor açıkcası hiç bi düzelme olmuyor ileri gidemiyorum yani

Alttaki msj size itafendi

Crn Ckl

Kalanları korumak ve oluşabilecek kas kısalıkları, omurga eğrilikleri için bu çok önemli ama. Bu arada tam ayrıştırılmış teşhis konulamadı mı?

Üst Alt