Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kaza yapan kişi ile araç sahibinin soy isimlerinin tutmaması sorun oluşturdu!?

Melih erdem

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Hayırlı günler arkadaşlar ben %92 engelli raporu üzerine 2017 model honda civic aldım ve 1bucuk yıl once aldıgım zamanda aracım bi kazaya karıstı tek taraflı agır hasarlı kasko bana bunun bedelini vermedi direksiyonda başkası var diye soyadımız tutmuyo ve mahkemeye verdik şimdi 1 yıldır süren mahkeme de karar kırıldı hakim arabanın bedeli 94+ faiziyle bize verilmesine ve arabanın kasko aireketine teslim edilmesine karar kıldı fakat şimdi karşı avukat üst mahkeyeme tasımıs davayı ve buda 1 yıl belki daha fazla sürücekmiş bana çok sacma geldi gercekten bukadar sürermi bu karar veya itiraz edilen davadan karar değişirmi NOT =ENGELLI RAPORU OLAn HASTAmızın çocuğu yoktur lütfen bilgi verirseniz cok sevinirim 05458115384 numaram bu cok acil bilgi istyorum

Karşı avukat, yerel mahkemenin verdiği karara itiraz edip İstinaf a taşımış. Bu normal bir süreç. Burada süreç davaya göre değişir ama 1 yıl ile 2 yıl arasında sürer bu süreç. Mecbur bekleyeceksiniz.

peki engelli olan hastanın mağduriyeti hocam hastaneye gidip getiremiyoruz ve karar kılındıkdan sonra neden istinaya verildigindde bukadar uzuyor cok sacma yav

bunun hızlandırma öne aldırma gibi bir durum söz konusu olurmu cok magduruz

Üst Alt