Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kişi yardımı ve gıda yardımı yazılmış..?

Konular
13
Reaksiyonlar
0
Kisi yardimi ve gida yardimi yazilmis e devlete sonrada kapsam dışı yazilmis .sizdede oylemi

Teslim edildikten sonra gıda vs kapsam dışına çıktı yazar e devlette

Bende basvurmak istiyorum nasıl başvurucam acaba cevap verirmisnz

Ebru101010
yaşadığınız yerdeki il veya ilçede kaymakamlığa bağlı sosyal yardım ve dayanışma vakfına başvuracaksınız

Derbeder_55

merhaba bende aldım sosyal kartım ile fakat e-devlete baktım kapsamdışı yazıyor bır daha alamıcakmıym ?

Hane yardımı ?

Arkadaşlar e devletten bana böyle bir yardım görünüyor. İlk defa alacağım üç sorum olacak. Resim ektedir.
1-) Hane yardımı grubu adı altında gıda yardımı dedikleri şey nakdi mi?
2-) Alt alta iki tane var bu bir seferde iki defa mı verilecek?
3-) Bu yardım nakdi ise miktarı ne kadar olur?
Bilen arkadaşlar yardımcı olurlar mı acaba rica etsem?
Not: Sosyal yardımlaşmayı arayıp sorduğumda net bir bilgi vermediler.

https://i.resmim.net/1k786.png

@Melekciks
Ben chauche arkadaşın sorusunu yanıtlamıştım sizin yardımda alt alta gıda yardımı aynı tarihde bir yanlışlık var sadece bir tane olur o.
eger diğeri nakdi yardım ise aile yardımı diye de geçer 250 tl ile 500 tl arası olur tahminim gıda yardımı gıda şeklinde koli ile verilir para olarak değil
Başvuruyu sizmi yaptınız yoksa vakıfmı uygun görmüş ? bu başvurular komisyonda karara bağlanıyor ona göre oraya teslim edilebilir yazar onlar size bildirirler eger onlar listeye adınızı ekledilerse kesin alırsınız siz başvurdunuz ise ramazan dolayısı ile kabul olma oranı % 95 benim görüşüm tabi ki bu

Başvuruyu ben yapmadım. E devlete girdiğimde bu şekilde başvuru yapılmış gördüm. Bir yakınım bu şekilde 500 tl nakdi yardımı pttden gidip almıştı. Bende hem 2 tane gördüğümden hemde bana da mı böyle olur diye sormak istedim. Belki de birisi koli birisi de nakdi olabilir bilemiyorum.

Melekciks
Bence de öyle olabilir burada 1 koli gıda ve 300 tl verdiler (Belki muhtardan almışlardır bilgileri yada engelli raporu görülüyor bakanlık kayıtlarında dolayısıyla eklemişlerdir sizi )

Banada gıda yardımı yapmışlar ama sadece bir TL görünüyör nasıl bir iş bu anlamadım

Hemşerım pzts buldugun SYDV ara yada git tam bilgiyi oradan verirler

Fatma mehmet
Onu daha sonra düzenliyorlar benimk 139 tl olmuş bazen 150 -200 oluyor sıkıntı yok yani

Ferda.anil
[FONT=sans-serif]yaşadığınız yerdeki il veya ilçede kaymakamlığa bağlı sosyal yardım ve dayanışma vakfına başvuracaksınız

[/FONT]

BanadaGıda Yardımı çıkmış 2 tane başvuru gözüküyor geçen yıl para verdiler 400 tl sanırım yine verecekler

Ebru hanım banada gıda yardımı çıkmış sizin gibi 2 tane alt alta başvuru yazıyor. Ben yardımlara henüz 1 aydır başladım. Daha önce almadım. Nasil oluyor yazar mısınız bana?

Pttye tc kimligine para yatar onu çekebilirsin diger yardımı bende bilmiyorum 2 basvuru yazıyo bendede sizin gibi

Pazartesi size ne oldugunu söylerim melek hanım

ögrendigeme göre bayram harçlığı digeride erzak koli yardımıymış net olarak Pazartesi edevlette göre bilirsin güncelleme yapılınca

Ben erzak koli yardımını geçen hafta aldım aslında. Bu başvuru yazısını 1 haftadır bekliyorum. Pazartesi güncellenirse bakalım.

Bana şubatta maaş bağlandı o esnada 500 TL hane yardimi da yapıldı. Acaba bayramda da yardım yapılır mı şimdi. iki ay geçti.

Hic belli olmaz sosyal yardımlaşma vakfına bir gidip başvuruda bulunabilirsiniz.

Edevlette görünen bir TL patates yardımı heralde sizdede görünüyormu bir tl

Ebru hanim sizmi yaptiniz seyhan sosyal yardimlasmaya basvuruyu

Üst Alt