Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kişi yardımı ve gıda yardımı yazılmış..?

Banada gida yardımı cıkmıs ama 1 tl yaziyo ne demek bilgisi olan arkadaşlar tsk

Hayır ben yapmadım onlar başvuru yapmış seyhan sosyal yardım

Mrb benimde e devlet teslim edilebilir yazıyor.gıda yardımı .bu parayı nereden alacam. tsk

1,00 TL

Mrb benimde e devlet teslim edilebilir yazıyor.gıda yardımı .bu parayı nereden alacam. tsk

1,00 TL

Benim edevlette gıda yardımı ve diğer aile yardimi başvuru aşamasında gözüküyor. Kurula girecekmiş. Haftaya belli olur dediler. Haftaya da yasak var. Yardim çıkarsa alamazmıyim

Ebru101 hanım hâlâ başvuru yazısı gözüküyor mu? Yoksa başka birsey yaziyormu? Bilgi verir misiniz?

Evet halen basvuru yazısı gözüküyor beklemekten başka çare yok sanırım

Ebru hanım sosyal yardımlaşmayı aradım 1 tl yazısı eve gelen patates soğanmış. Öyle dedi çalışan.

Yasam günleri sosyal yardimlasma vakıfları acik olacakmış
. Yardim çıkarsa alabilirmisiz

merhaba,

bugün aradılar evde değildim, kapıya torbalarla patates ve soğan bırakmışlar. tek yaşadığım için bozulur diye ihtiyacım kadarını alıp, geri kalanını ihtiyaç sahibi komşulara dağıttım. yardım nihayetinde, depolarda çürüyeceğine ihtiyaç sahiplerine ulaşsın. bu sıkıntılı süreçte emek veren, vesile olanlardan Allah razı olsun.

Bende 2 tane basvuru yazıyor rakam flan yazmıyor daha güncelleme olmadı

Bana 200 lira yardim cıkmış. Yarın vakıf acik mi acaba? Devlet daireleri yarı kapasite ile çalışıyor deniliyor.

bendede 2 mayıs gıda yardımı başvuru görünüyor hiç bir yere başvurmama rağmen. başka bişey yazmıyor. bu ne demek acaba ve koli mi geliyor yoksa bi ücret mi yatırılıyor

Üst Alt