Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Koklear Implant bozulduğunda tamir edilene kadar yerine geçici cihaz veriliyor mu?

gulayoruc

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Evet arkadaşlar cı nız bozulduğu zaman temir sürecinde iken neler yapıyorsunuz.Yerine firme geçici cı temin ediyormu.

aslini becerip verene kadar akla karayi secilen bi alette fazla umit degilmi size yedek vermeleri
tabiikide eger kotu duyan kulaga koklear yaptirdiysaniz iyi olan kulaga isitme cihazi takacaksiniz

İmplantı olanlar sigorta yaptırsın bence. Hele çocuğu implant takanlar ihmal etmesin. Bir keresinde haberlerde okumuştum ,ci takan bir çocuğun dış cihazı çalınmıştı parkta oynarken.

bende duymuştum o haberi üzülmüştüm baya..
gülay hanım
geçici cihaz temin etmiyor sadece cihazınızın asgari süresi dolduysa yeni cihaz veriyor.
Hem tamir söz konusu olunca en fazla 1-2 gün beklersiniz. Bunu dert etmeye gerek yok bence.

mavimsiyesil;

implant sigortalanabiliyor mu? bu mümkünse sigorta ücreti ne kadardır? var mı bir bilginiz?

Üst Alt