Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Marmara Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü

Sirine

Aktif Üye
Konular
49
Reaksiyonlar
0
Norosirurji.jpg

Sevgili arkadaşlar malumunuz belki haberdardır belkide değildir ama ben yinede bu hastanenin varlığından haberdar etmek istedim siz arkadaşlarımı...
Çünkü alanında tek doktorları türkiye çapında 1 numara...
Bel,boyun ve omurilik alanında SAYIN DOÇENT DR DENİZ KONYA'ya ÇOK TEŞEKKÜR ETMEK İSTERİM...
Türkiyenin dört bir yanından şifa bulmak için hastalar ona geliyor..
Herkes çok memnun DENİZ KONYA'dan bu yüzden sizinle paylaşıp katkıda bulunmak istedim eğer bu hastalıklardan şikayetçi iseniz ve fikir almak isterseniz DENİZ Hoca İLE İTİBATA GEÇMENİZİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM....
Necmettin Pamir'in öğrencisi olup şu an en iyi doktorlar listesine girmiş bulunmaktatır...
Önce şifa allahtan sonra doktorlarımızdan

bende beşinci ameliyatımı o hastande oldum ama adnan hocaya oda çok degerli bir doktor onlardaan allah razı olsun bekırkör ruh sinir hastanesi beni felç etti

bilgiyi paylaştığın için teşekkürler bu hocaya ulşmak isterim tel ile arayıp konuşabilirmiyiz varsa telini yazarmsın omurgaya platin koyuyorlar değilmi

ben 1998 de beyinden O hastanede 3 kere ameliyat oldum. Memet Özek yapmıştı ameliyatı. Adnan Dağçınar, Deniz Konya o zamanlar asistandı. ben onlara abi diye sesleniyordum. çocuk beyin cerrahı olması sebebiyle Adnan beyle daha çok görüşüyordum. Ayrıca Yaşar ve Aşkın beylerde O hastanede. Hastalara karşı diyalogları son derece iyi. Zamanında Uğur Türe, Necmettin Pamir, Türker Kılıç Orada hocalık yapmışlardı. Bilginiz olsun hepsi alanlarında çok iyi doktorlardır.

Üst Alt