Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mayıs ayında çıkacak olan ilaç, kök hücre ve Friedreich Ataksisi (FA)

yasmin_akın

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
KÖK HÜCRENİN friedreich ataksisi BİR FAYDA YAPILACAKMI VE MAYIS AYINDA CIKAN İLAC UMUDU NE OLDU ARKADASLAR

kimse burda mayıs ayında bi ilacın çıkacağını idda etmedi diye biliyorum ama öyle bi durum olduysa bile ben görmedim.doktorlar tarafından yakın bi zamanda kuvvetli bi ilaç çıkıcak denildi ama tarih bile verilmedi.verilmeyen o kesin tarihi;doktarların yazdığı bilgiye göre ben ekim veya kasım ayı gibi hissettim.İnşallah eylül ayında çıkıcak.
Bundan bi kaç yıl önce kök hücre,Türkiye komite başkanıyla mail yoluyla görüşmüştüm o da bana o zaman kök hücre yöntemiyle friedreich ataksisi hastalığının tedavisi olmadığını ve devletin ödenek filan ayırması gerektiğini söylemişti.bu aralar yine kök hücre komite başkanıyla kontak kurcam İnşallah.
kök hücre yöntemi ile izmirde friedreich ataksisi hastalığının tedavisi olduğunu okumuştum ama bu durum reklam amaçlı ve maddi kazanç sağlamak için umut tacirlerininde reklamı olabilir.çünkü bizden bizim gibi hastalardan umut tacirliği,maddi sömürü yapılması çok kolay friedreich ataksisi hastalığında çok önemli gelişmeleri öğrenmek için almanya ve a.b.dye bakıyorum.almanyada ailece tanıştımız bi nörolog var ama bu nöroloğun Türkçe bilmemesi işi biraz zora sokuyor.tüm gelişmeleri hepinize aktaracağım

kok hucrede buyuk umutlar ama yepyeni yani uygulamasi olsa bile ancak bi kac sene ssonra
bu kok ucre bana gen terapisini hatirlatiyo 20 sene once derdiler eksik olan gene veririz gen terapisi ile ama uygulama pek olmadi
avrupada fransa, belcika, almanya, italya, ingliterre birlekte buyuk umut tasiyan ilac denicekler
adi deferriprone, ferriprox
bu deneyin icindeyim

friedreich ataksisine uygun istanbulda rehabilitasyon merkezi özel egitim okulları

merhaba arkadaslar fizik tedavinin friedreich ataksisi faydası varmı ve bu hastalık için vitamin ya da hastalığın ilerlemisini durduran artı ilaç varmıdır herkese acil şifalar diliyorrum
umutlu sağlıklı yarınlara sevgilerimle

Yasemin, fa ve spor sayfalarına bakarsan her şeyin orada mevcut olduğunu göreceksin.

kök hücre tedavisi için almanyadan cevap geldi olumlu,bunun için irtibatta olduğum doktorlar da seferber oldu,onlar türkiyede bütün mr raporlarımı filmleri vs.inceleyip almanyaya gönderdiler yani basit bi cevap değil ama doktorların görüşü biraz daha beklemek evet fa için kök hücre tedavisi olumlu ama bekle dediler,bi bildikleri vardır heralde bekleyelim bakalım..

Friedrich Ataksisi tedavi olan lütfen sonucunu bıldırsın

konu açılmış 2008 de sene olmuş 2015 hala tık yok

Üst Alt