Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastanesi'nde tedavi olanlar..?

Konular
46
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar istanbul'un ve turkıye'nın Kemik üzerine ilk ve tek hastanesıdır. bende burada amelıyat oldum %90 basarı elde ettim.Benden başka burada tedavi olan kım varsa benden sonra yazsın.
3.ortapedı 5.kogu

http://www.baltalimani.gov.tr

Bir arkadasim kemik uzatma ameliyatı olmuştu gayette başarılı geçmişti çapada olmuştu doktoru Dr Önder Aydıngözdü gayet başarılı bir doktor bunu önerebilirim size celik bey.

teşekkürler gül_gonca hanım.

benim kardeşimde balta limanı kemik hastanesinde ameliyat olacak. kemik uzatma ameliyatı olacak doktor sami sökücü. kısalık 6.5 cm bu hastanede başka kemik uzatma ameliyatı olan var mı yardımcı olurmusunuz ?

Ben bu hastanede 2012 yılında ameliyat oldum. Sonuç iç açıcı değil tüm filmlerimi kaybettiler taktıkları platin sayesinde ( sonra çıkarıldı) şu an ayağımın teki tam gelişememekle beraber leğen kemiğim sol taraf yukarı doğru 5 cm kaydı. Daha ne diyeyim?

arkadaşlar bende baltalimanında ameliyat olacam diz kireç kalçada kırık diye,dr ameliyat şart dedi.
dizdeki kireçlenme yüzünde bacağım açılmıyor ve diz kapağım görünmeyecek şekilde ödem oluşmuş,sağ bacağım tamamen sol tarafa bükülmüş sağ tarafa açılmıyor ve bacakta kireçlenme yüzünde kısalmış yaklaşık 6 7 cm kısalık var bacakta.

ben omurilik felç olduğum için bu bacak ameliyatı nasıl olur,ameliyattan sonra nasıl olur vs.
benim durumumda olupta ameliyat olan varmı,veya anlattığım şekilde durumum ne olur fikir sahibi arkadaşlarda bilgi rica ediyorum

Merhaba ben bu hastane de amalıyat oldum %80 sonuç aldım
uzatma yapıldı çok sukur suan rahatım

ben bu hastanede 3 defa kemik uzatma ameliyatı oldum.toplamda 15 cm civarında uzatma yapıldı.son uzatma işlemi yeni manyatik çivi yöntemi ile yapıldı .çok daha konforlu .Ayrıca normalde özel hastanelerde 100 bin tl ye mal olabilen bu ameliyat bu hastanede develt tarafından karşılanıyor.benim doktorlarım Doç.Dr.Bilal Demir ve Op.Dr.Sami Sökücü .şimdiye kadar çok memnunum hastaneden.

alihhhsan

Gerçekten süper bi olay.Bende en son orda ameliyat olmuştum zaten benim rahatsızlığı en iyi Baltalimanı tedavi ediyor.(Kr.Osteomyelit)...Ama sıra bulmak çok zor.

kemik uzatma ameliyatı için hastane veya doktor araştıranlar varsa İstanbul Baltalimanı Kemik Hastanesini de araştırmalarını tavsiye ederim benim bir yakınım da tek bacak uzatma ameliyatı yapıldı hastane devlet hastanesi olduğu için ameliyat masrafları devlet tarafından karsılanıyor sosyal güvenceniz varsa araştırmanızı tavsiye ederim doktorlar Doç.Dr.Bilal Demir ve Op.Dr.Sami Sökücü yakınımın ameliyatı Op. Dr. Sami Sökücü tarafından yapıldı

bende 1,5 sene önce ayağım yan bastığından canım çok yanıyordu düz bastırdılar acım kesildi ama başparmağımda kaslardan dolayı topuğa basınca kalkıyor sorduğumda kaslar gelişmemiş dediler beni etkilemiyor pek ama keşke tamamen düzelseydi.:(

Arkadaşlar omurilik felcine bağlı kemik erimesi (osteoporoz) ve buna bağlıda sağ femur başında erime söz konusu.
Kemikr erimesi için bu hastaneye giden hiç olmadı mı ?
Bu rahatsızlıktan bu hastaneye gözükmek istiyorum, bu şekilde tecrübesi olan var mı ?

meraba bende balta limanında uzatma amaliyatı olcam, ararız dediler amaliyat tarihi için ama aranmadı bilgi verir miisnz

Evet ameliyat oldum 9 yaşında, 2 sene sonra bana ameliyatın başarısız geçtiğini ve 25 yaşına kadar bu bacakla yaşamamı söylediler, kısacası memnun değilim, tavsiye etmem.

Ben perşembe günü ameliyat oldum Baltalimanı nda kısmetse bugün çıkacağım. Memnun olup olmadığım şuan net değil. Zor bir ameliyatti ama iyi geçti diyorlar hepsi bu. Ne yapıldığı konusunda​ bilgim yok protez dediler.
İlgi alaka arıyorsanız 0. Doktorları gördüğünüz tek an ki eğer stajyer değillerse başında 5 doktor sen yokmussun gibi birbirleriyle konuşup gidiyorlar. Neler yapıldığı ve bundan sonra neler yapmam gerektiğini anlatan yok. Aslında amaç kişinin tedavi olması değilde geriden gelen doktorlara eğitim için sunulan et ve kemik parçaları. Eğer Burda ameliyat olmayı düşünüyorsanız müthiş bir Sabıra dirayete ve kendi kendinizi tedavi etme yeteneğinize sahip olmanızı öneririm. Diğer ayağımı da ameliyat olmam gerekiyor ve asla su şartlarda Burda ameliyat olmam. Türkiye'de en iyi diye aylardır beklediğim hastane bu kadar berbat olmalıydı.
Ameliyat sonuçları ile ilgili ilerleyen zamanlarda yine bilgi veririm. Herkese geçmiş olsun.

RAYNA EBRAR

Ben de temmuz ayında Sabancı kemik hastanesinde ameliyat olacağım inşallah. Rahatsizliginiz neydi sizin? Tetkik yapıldı mi öncesinde? Ameliyattan kaç gün önce cagirildiniz? Ben bacak uzatma ameliyatı olacağım inşallah. Allah sifa versin herkese.

VFD 900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahlil sonucuna göre çağırılır. Ben çarşamba yatış yaptım perşembe ameliyat oldum. Rahatsızlık noktasına gelince, ilginin sıfırın altında bir oranda olduğunu bilin. Gün içinde doktoru araki bulasin. Evde bakacak kişi çalışan ise asla refakatçi izni verilmiyor. En azından ben, kimseye vermiyoruz gerekçesi ile alamadım. 2 ay boyunca ayağıma basmamam gerekiyor ama tek başıma yapabilir misim denildi. Ameliyat olalı tam 2 hafta oldu. Yataktan tek başıma kalkamıyorum henüz.
Benim Baltalimanından anladığım, birilerini sağlığına kavuşturmak değilde alttan gelen doktorlara malzeme temini. Ameliyat sonrası yüzünüze bile bakilmamasinin başka bir açıklamasını bulamadım.

RAYNA EBRAR

Sizinki de uzatma ameliyatı mi ?? Devlet hastaneleri boyle maalesef. Yoğunluk çok fazla. Bu sebeple ilgi yok. Refakatçi almamaları çok acayip yerinden kalkamayan insan için.. Çok geçmiş olsun

VFD 900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim kalça protez ameliyatım oldu. Biy biraz daha uzuyor tabi. Refakatçi konusunu sanırım yanlış ifade ettim. Hastaneye refakatçi alıyorlar. Evdeki tedavi sürecinde size bakacak kişi çalışan ise ona verilen iznin verilmediğini söylemek istedim.

RAYNA EBRAR

Geçmiş olsun suan nasilsiniz bana yazarmisiniz durumunuzu bende orda olcaktimda

Benim tedavim hala devam ediyor burada, hastane maalesef ki çok yoğun olduğu için ilgi nispeten az ama buranın iyi bir hastane olduğunu düşünüyorum, bilgi almak isterseniz soruları alırım

2ce siz ne ameliyatı oldunuz. Skolyoz ameliyatını burada olayım mi diye düşünüyorum. Nihai bir karara varmadım. Sanırım masrafların hepsini sigorta karşılıyormuş . İyi hastane dedirten ne oldu sizde?

Ben olmadım henüz tedavim devam ediyor.
Evet sgk karşılar devlet hastanesi eğer ameliyat olmak gibi düşünceniz varsa elinizi çabuk tutun zira burada kolay sıra gelmez 1 2 seneyi bulur..

2ce;

Benim iki buçuk seneyi geçti, hala sıra bekliyorum Sabancı Hastanesi'nde . Size geçmiş olsun..

Üst Alt