Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Mide küçültme ameliyatları konusunda deneyimi ya da bilgisi olan var mı?

Merhaba
Ben bundan 18 ay önce kalp krizi geçirdim ve kefeni zor yırttım.Kalbimde 3.Adet stent var.Kalp krizi geçirdiğimde kilom 130 idi.Krizden sonra Hızlı hareket edememe (Hızlı hareket ettiğimde veya uzun zaman yürüdüğümde nefesim kesiliyordu) Sebebiyle artı sigarayı bıraktığım için tabi en önemlisi de boğaza sahip olamadığım için aşırı kilo aldım.Şimdi 155 kiloyum.Ne yaparsam yapayım hareket edemediğim için hareket edince nefesim kesiliyor çünkü kalp yeterince krizden dolayı kan pompalamıyor.
Boyum 180 Kilo 155 Kalp Krizi geçirmiş ,engelli maaşı alan ve 2022 'den sağlıktan faydalanan birine Obezite Ameliyatı yaparlar mı ?

@-DORLION- aynen ben de vazgeçtim bu ameliyat işinden gereksiz bir bayan aklıma sokmuştu bu ameliyat işini zaten hiç aklımda yoktu neyse sadece dahiliye den randevu aldım görüşeyim bir doktorla kilo, ilaç konusunu falan o kadar .

Üst Alt