Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Mısra] Dinlemek ve yaşam

Mısra güzel şiirin için teşekkür ederim. Yüreğine sağlık..

Bütün bunlar senin varettiğin şeyler yoketmekte yine sana düşüyor.

Yüreğine sağlık mısra.

Okuduğunuz ve yorum yazdığınız için teşekkür ederim eshat ve vilanjik...

Çok teşekkür ederim duru'cum...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ellerime ne diyeceğim, nasıl inandırıcağım sensiz kaldıklarına,boşluğuna,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Duyamayacağım sesini hiçbir ensturuman notasın da,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Avunabilirmiyim kokun olmadan akşam sefalarıyla,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nerde nasıl batırıcağım güneşi, gözlerin olmadan aşkla,[/SIZE][/FONT]
Çok güzel anlatmışsın.Her dizesi ayrı bir güzel bu şiir için çok teşekkür ederim.
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]

Hepside çok güzel duygulu şiirler. Yüreğinize sağlık.

Okuduğunuz ve yorumlarınız için teşekkür ederim Lodos ve Prenses...

DUYGULAR(IM)
Duygularımın senfosini hüzünlü,
Kalbim acı eşliğinde bir ayrılık şarkısı söylüyor,
Dinliyormusun…
İmgelerimin şairi kırdı kalemini,
Mısralarım, şiirlerim idam da,
Biliyormusun…
Susuşunla kaldım,
Sessizik kuyusunun derinliğinde, karanlığın da
Işık istiyorum,bağırıyorum bağırıyorum
Duyuyormusun…
Belirsizlik penceresinden bakıyorum hala,
Dönersin diye umut çiçekleri ektiğim yollara,
Bekliyorum,bekliyorum,
Geliyormusun…
MISRA

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]İmgelerimin şairi kırdı kalemini,
Mısralarım, şiirlerim idam da,
[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Biliyormusun…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hüznünüzü hissetmemek mümkün değil yüreğine sağlık Mısra[/SIZE][/FONT]

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim ensar ve vilanjik...

Çok teşekkür ederim durucum...

mısra yüreğine sağlık çok güzel yazmış duygularını ifade etmişsin pylşımın için tşk

Çok teşekkür ederim deniz yıldızı...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]ÖZLÜYORUM[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Yine bir akşam üstü,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Güneşin batarken gökyüzüyle vedalaşmasını seyrediyorum,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ne düşünüyorum tahmin et, evet bildin,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Senli günbatımlarını,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gözlerini,rüzgarın saçlarındaki raksını,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Güneşi aşkla uğurlayışımızı…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tüm ensturumanların kıskanacağı sesinin tınısını,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Seni dinlemeyi,sana anlatmayı,seni duymayı,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Güne seninle başlayıp,seninle sonlandırmayı….[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Diktiğin akşam sefalarına dokunuşunu,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Onların rüzgarla anlaşıp koksalar bile,bastıramadıkları miss kokunu,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ellerimi tutuşunu…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Evet, evet bunları düşünüyorum,özlüyorum ama,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Benn ne yapacağım?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ellerime ne diyeceğim, nasıl inandırıcağım sensiz kaldıklarına,boşluğuna,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Duyamayacağım sesini hiçbir ensturuman notasın da,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Avunabilirmiyim kokun olmadan akşam sefalarıyla,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nerde nasıl batırıcağım güneşi, gözlerin olmadan aşkla,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Şimdi bunları da bil ve söyle banaaaa…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]MISRA[/SIZE][/FONT]

Gönlüne sağlık mısra arkAdaşım çok güzel çok anlamlı yazılmış hepsi..Çoğu şiirlerini okudum. okumaya da devam edicem..

Çok güzel olmuş arkadaşım yüreğine sağlık...

Umudun güzel yorumların için çok teşekkür ederim arkadaşım...
Eshat sana da çok teşekkür ederim arkadaşım...

Her bir yazın çok kaliteli, çok samimi ve bir o kadar da hisli. Dokunsak kelimeler dökülecek şiirlerinden gözlerden akan yaş misali.
Emeğine yüreğine sağlık..
Kalemin susmasın...

Değerli ve güzel sözlerin için çok teşekkür ederim akın...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]BİLDİKLERİM VE BİLMEDİKLERİM[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sevdiğin şarkıyı bilmeden dinledim tüm şarkıları[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sen seviyorcasına, senle dinliyorcasına[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sevdiğin çiçeğin adını bilmeden dokundum tüm çiçeklere [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sen seviyorcasına, sana dokunurcasına [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sevdiğin şairi, şiiri bilmeden okudum, tüm şairlerin şiirlerini[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sen okuyorcasına, sana okuyorcasına[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sevdiğin mevsimi bilmeden başladım mevsimlere,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Senle ıslanırcasına, senle ısınırcasına, senle yaşarcasına[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sevdiğin renkleri bilmeden, sevdim renkleri, senle anlamlandırdım [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Asaletini siyahçasına, sıcaklığını sarıcasına, yüreğindekileri beyazcasına[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sevdiğini bildiklerimle sevdim seni ben, bilmediklerimle hayal ettim[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Senle dinliyorcasına, sana dokunurcasına, sana okurcasına, senle yaşarcasına[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ve senin maviliğinle sonsuzcasına…[/SIZE][/FONT]

Herşey paylaştıkça daha güzel oluyor galiba.

Güzel şiirin için seni kutluyorum.

Teşekkür ederim deniz_26, Aylin_sert...

Çok güzel bir şiir olmuş :) Gerçekten başarılı ve anlamlı.. Bilinmezliklerin bilinir kılınması dileği ile, yüreğine sağlık.:)

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim durucum ve akın...

Herşey onunla güzel onsuz güzel bile güzel olmuyor.

Yüreğine kalemine sağlık Mısra.

Sevgi neydi ne olmalıydı bizim için? Yaşarken içinde bir şeyler kopmayacaksa, onun ismini gördüğünde sende bir heyecan oluşmayacaksa, sevgi yüreğinde masmavi bir umman olmayacaksa, ne anlamı kalır o sevginin, yaşmak neyi ifade eder ne dersin?

İfadelerindeki güçlü vurguların çok yerinde, anlatmak istediğini çok iyi anlatmışsın. Seni tanıyan bir kişi olarak sakin bir ruhtaki yaşanan heyecan dolu anları mısralara çok güzel döküyorsun. Zaten böyle bir yüreğin sahibi olan bir kişinin yazdığı şiirlerde ki anlamı çözmek çok da zor olmasa gerektir.

Yüreğindeki her sevgi hayatına tebessüm dolu güzellikler getirsin. Duygularınla hayat bulan mısralardaki o gücün hiç kaybolmasın, Ne şiirler sensiz olsun ne de sen şiirsiz ol… Sevgiyle çarpan yüreğinde, özlem dolu hasretle beklediğin her şey gönlünce olsun diyerek sözlerimiz noktalıyorum.

Sevgi dolu mısralar için teşekkürler…

Teşekkür ederim vilanjik...

Eshat ne güzel,ne değerli sözler ve dilekler bunlar,hepsi için çok teşekkür ederim...
Sende güzelliklerle,sevgiyle ve şiirle kal arkadaşım...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]DÜŞLER[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Düşler sokağında düşlüyorum,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Düşündükçe büyüyor düşler, [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Düşüyorum peşine ardı sıra düşlerin,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Düşledikçe düşüyor düşler çisi, çisi,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Yağıyor üstüme düşler(in)…[/SIZE][/FONT]

Yine çok güzel mısralar, yüreğine sağlık. Düşlerinin gerçek olması dileğiyle..

Üst Alt