Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ne gibisin?

Yeniden dünyaya gelmek ister gibi...

Sen beni baya bi rahatsız ettin pislik - sikilyozlu olup engelim yok diyen pislik - fakir olup zenginim diyen pislik - mesleğini yalan söyleyen pislik uc milyara tsort giyormus .....feren eski fiyatla on liraya benziyor tişört - o yamuk kafasıyla kadin kandırma planları yapan kandiramadigi için kadin rahatsız eden aşağılık ......feren bir de kadin rahatsız ediyor utanmaz yüzü yirtik 🤮🤮🤮

Senin suratına uçan tekme atmak isterdim 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Beni rahatsız ettiğin için 🤮🤮🤮🤮🤮

karınca yiyen burnuna dönüşen burnunun caydalari -rafik senden akıllı........caydalari çünkü rafigin burnu karincayiyen burnuna donusmedi yakisiklidir rafik benim gorevlimdir kendisi yıllardır aile dostumuzdur.
Kendini akıllı sanan sakat kafali pislik sakat 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Banane ......feren erkekle yazisip munasebete girmenden sen şey it demissin o da şey itmiş banane lan bundan 🤮🤮🤮🤮beni rahatsız ettin sürekli yüzü yirtik🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Sen ne diyon yani tazminat odeyecek paran var mı +verdiğin rahatsizlik zorbalik için ne diyeceksin savcilikta sen mesela burda klavyeye geçip pis pis rahatsız ediyorsun insanı pislik🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 sen kimsin yaaa beni rahatsiz ediyorsun sürekli 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Neymiş ne yazdığını ne dediğini hatirlamiyormus ama aynı anda da unutmuyormus- lan sen nasi bi bohem b.ksun arkadaş yakama yapıştın pislik 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Trafik kazası geçirmiş gibi... Motordan düştüm her yerim ağrıyor 🤕

Üst Alt