Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nuri Bilge Ceylan'dan enfes fotoğraflar [Fotoğraf]

OturanBoğa

Yönetici
Konular
673
Reaksiyonlar
343
70 enfes fotoğraf: www.nuribilgeceylan.com

curvedstreet.jpg

sardes.jpg

maninmardin.jpg

motheranddoughters.jpg

çok güzel resimler paylaşımın için teşkler

başarılı fotoğraflar gerçekten harika teşekkür ediyorum

çok güzel fotoğraflar keşke boyutları biraz daha büyük olsaydı bazıları tam masa üstlük :D

harika fotoğraflar..ikinci fotoğraf özellikle..

güzel fotoğraflar, paylaştığın için teşekkürler :wink:

GÜZEL DENK GELMİŞ.İYİ Kİ PAYLAŞTINIZ.Fotoğrafı çekmek ile kareyi yakalamayı birbirine karıştırıyoruz...bence.Leke hava perspektifi..kesinlile hacimi olan çekimler.

evet buradakiler ve siğer resimler çok güzel.ayrıca filmleride çok güzel.

Nuri Bilge Ceylan tek kelimeyle muhteşem bir insan. Tüm filmlerinde hissediyorsunuz usta bir fotoğrafçı olduğunu.

Bu arada web sitesi yenilenmiş ilgilenenler için, giriş kısmında Photography'i seçerek siteye girerseniz Gallery'de For My Father başlığı altında babasının fotoğraflarına bakabilirsiniz.

roughsea.jpg

autumnleaves.jpg

awinterdaygalata.jpg

roomwiththestove.jpg

midafternoon.jpg

hepisi bir harika paylaşım için tşk. köy resmi beni yaşadımım köye götürdü

Bayılıyorum bu adamın çalışmalarına kadraj ve perspektif uyumu renkler işlenen konu harika gerçekten çok başarılı bir sanatçı

Fotoğrafçılık bu olsa gerek, gerçekten kalite ve anlam bakımından çok değerli fotolar.. Ellerine sağlık.

gerçekten enfes çalışmalar. ışık, gölge bir de sanatçının yetenek ve sanatsal ufku bir araya gelince..
işte budur.
siteyi favorilerime ekledim.

Çok harika fotoğraflar zaten söze gerek bırakmıyor...

Üst Alt