Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Okçuluk sporu yapmak istiyorum. Ne önerirsiniz?

Konular
20
Reaksiyonlar
1
Cocukken niye aklıma gelmedi diyordum ve kendime lanet ettim bu konuda .. Engelliyim katılabilir miyim bilmiyorum. Sakaryada yaşıyorum. Teşekkürler yardımlarınız için :) Nereye başvurabilirim ? Okculuk cok ogrenmek istiyorum :)

Okçuluk çok keyifli çok özel bi spor bence bir çeşit terapi,bende bi süre yapmıştım umarım sende başlarsın.

Bende şuan kurs görüyorum İnşallah milli sporcu seviyesine gelebilirim. Sakarya'da okçuluk kulübü varmı bilmiyorum, yoksa gençlik ve spor bakanlığının il müdürlüğüne başvuru yap derim, kulüp varsa ilk önce gidip bikaç atış yapıp kendini denemeni öneririm ordaki hocalar seni yönlendirecektir.. Sonrasında inatla ben bu spor yaparım diyorsan, bahçen yada çevrende müsaitse gücüne uygun bir yay seti alıp sürekli antrenman yapmalısın, ben aldım şuan çalışıyorum incelemek istersen seti aldığım sitenin linkini aşağıda paylaşıyorum, sormak istediğin birşey olursa memnuniyetle cevaplarım..
Şimdiden başarılar.. :)
Navek Sport A.?.

d10juan

Ekonomik onerebileceğin set var mı ? :) Online dersleri var mı ? Kendim evde ogrenebilirim sanırım.. Kendimi eğitebilmek adına :)

Evde boş boş hedefe ok atarak başlarsan okçuluk sporunu öğrenemezsin sadece kendini eğlendirir durursun ve çok çabuk sıkılırsın. :) Ama hocasından yerinde ders alırsan hem sporun kurallarını, atış teknikleri en ince detaylarına kadar öğrenir hemde arkadaş çevreni genişletirsin. Bu sporun ekipmanları pahalıdır doğruya doğru, internetten 2. el alabilirsin ama sana tavsiyem kursa başlayıp iyice öğrendikten sonra kendine set alacağın zaman yay'ı kol kuvvetine ve vücut yapına özel olarak uzman kişilerden yerinden al,
Geri kalan ekipmanlar 2.el alsanda olur. Herşey sırayla ;)

Üst Alt