Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Otomotiv sektöründe çalışan kim var?

hakikat

Yeni Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Bir otomotiv fabrikasında işçi olarak calışmaktayım.Başka kim var?

BEN O SEKTÖRDE ÇALIŞMIYORUM AMA AL SAT KİRALAMA İŞİ YAPIORUM.ÇOK ZEVKLİ Bİ İŞ

bende varım otomobil sektöründe işçiyim

Bende otomotiv sektöründe ithalat departmanında memur olarak çalışmaktayım.Çalıştığım firma araba farı,sinyal ve stop lambası üretiyor.

Bende otomobil servisinde çalışıyorum.. Ön muhasebe işim aynı zamanda garanti sorumlusuyum..

ben turizm sektorundeyim cafe-bar+emlak işleriyle ugrasıyorum ama hep istemişimdir otomotiv sektorunde calısmayı.. ama bi sekilde hobi olarak otomotivle ugrasıyorum.. gunluk kullandıgım bi mercedesim var 2.5 engelli plaka.. bide suan ikinci arabam 1975 chevrolet malibu classic v8 350cui yani 5700cc vs vs.. daha oncede 79 chevrolet nova coupem, 75 pontiac grandlemansım vardı.. alıyorum topluyorum satıyorum bazen kar bazen zarar ediyorum.. dedim ya benimki ticari değil hobi.. her ne kadar arabanın altına yatamasamdan fırst buldukca sanayide arkadaslarımın dukkanlarına ugruyorum.. hemde mekanik bilgimde artıyo..

ben de otomotiv sektorunde sayılırım ...modifiye dukkanım var ... JUST TUNING SHOP adında facebookta da grubumuz var...aynı zamanda yurtdısında inşaatlarda kalıte kontrol ve ısguvenlık seıf olarka gorev yapmaktayım 93 model 170beygır bı honda cıvıc sı ve peugeot 207 1.4 diesel sahibiyim... eger yardımcı olabılecegım bı konu olursa sormaktna cekınmeyınız. :wink:

bende oto alım satım ve siğorta işi ile uğraşmaktayım

Ben otomotiv sektöründe calışıyodumm :) 1 ay evvel kriz sebebi ile atıldım. Sağlık olsun napalım :)

bende suan kendı capımda modıfıye işi ıle ugrasmaktayım arkadaslar

selaml boretto
benim 1.6 1996 model tipo sx. arabam var motor gücü 70 bg belkide daha altındadır. lpg ile tabi bu daha da düşüyor hem ekonomik kalmak hemde aracımın motor gücünü arttırmak istiyorum ne önerirsin birde sen nerdesin... selamlar...

yurekliumut lpg sistemini değiştirmeyi dene..Şimdi hem yakıttan tasarruf ettiren hemde aracın çekişini etkilemeyen sıralı sistem lpg sistemleri var

pardon unutmuşum yazmayı aracım karbüratörlü ve sıralı sistem takamıyorum.
aracımda orjinal lovato lpg kiti var beyin yeni değişti ama yakıt pek fazla düşmedi...

Bende otomotiv sektöründe 2,5 aylık işçiyim arkadaşlar.

bende

uzun bir süre otomobil modifiye sektörüne tasarımlarımla eşlik ettim
halen endüstri ürünleri tasarımı okuyorum
Extra concept otomobiller çizip eskizleri alıyorum...

şişecam ın trakya otocam fabrikasında çalışıyorum.

Üst Alt