Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

OturanBoğa bu sitedeki bazı firmaları ve kişileri kayırıyor, bazılarına haksızlık yap

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALİ YÜCE

Yasaklı Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
SAYIN OTURANBOĞA (BÜLENT) BEY KARDEŞİM,

Bir kaç gündür özellikle bu başlıklar dikkatimi çekti. Bir zamanlar bende engelli idim. Ama çok şükür atlattım. Bu araç konuları benim için bir hobi.
Galiba bu sitenin sahibi ve yöneticisi sizsiniz!!!

Bazı arkadaşların yorumlarını okudum. Bazılarınınkini ise tekrar tekrar okudum. Bence burada bazı konular karışıklığa gidiyor. Burada bir kaç kişi var araç satan. Bunlar hakkında gerçek şikayetler yok. Sadece meyveli ağaçları taşlarcasına atıflarda bulunuyorlar. Diğer yanda ise gerçekten üç kağıtçılar var.

Bu sözlerime herkez alınmasın. Sadece yarası olanlar gocunsun.
Üzüldüğüm nokta su,

Ben bunların hiç birisini tanımadığım halde vardığım karara göre sizde bazı kişilere taraf olduğunuz gibi bazi kişileri de karşınıza alıyorsunuz.
İstediğiniz tarafta olmanızın bizce sakıncası yok ama inanın vizdanım elvermediği için yazıyorum bu satırları.

VE SİZE GERÇEKTEN ALINIYORUM ÇÜNKÜ YANLIŞ TARAFTASINIZ.

Yanlış anlamayın maksadım size akıl vermek değil, sadece öneri diyelim. Varsayın ki sizden yaşlıyım ve ağabeyiniz yaşındayım.

Gerçekten dürüst çalışanlara kendini bilmez birkaç kişinin sözlerine inanarak suşlu muamelesi yaptığınız gibi kendinizcede hakaret ediyorsunuz bence.

Bunlar kul hakkıdır. Bu haklar ödenmez.
Bu site sizin olabilir ama topluma açmışınız kapınızı. Eğer bunu kaldıramıyorsanız siteyi kapatın lütfen veya gerçekten tarafsız olmaya önem verin.

Bakın sitede ismini açıklamadığım sizcede malüm olan bir galerici arkadaşın engelli bir kardeşimize attığı kazıktan hiç mi hiç gocunmuyorsunuz ve bu kişilerede laf söylemiyorsunuz.
ACABA NEDEN Kİ!!!!!!!!!!!!!!!!! :?: :?: :?: :?:
Bence bu hareketleriniz sizi rencide ediyor. Tarafsız olmadığınızı ıspatlıyor.

Halbuki bu kişinin saltunbaş isimli engelli kardeşimizi kazıkladığı açık açık ortada.

Yazık bu kardeşlerimize.

Bunlar üç kuruş paralarını nasıl zorluklar altında denkleştiriyorlar siz biliyormusunuz hiç.

Bunların haklarının yenmesine aracı olamyın.

Biliyorum belki bana kızacaksınız veya bu mesajımı iptal edeceksiniz belki ama inanın gerçekten bu engelli arkadaşlarımız arasında yarattığınız kaosu midem kaldırmaz oldu.

LÜTFEN ADALETLİ OLUN :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Yada bırakın kimseyi yönlendirmeyin veya yanlış taraflara arka çıkmayın.

Sizi biraz olsun anlıyorum. Site sizin. Emek ve masraf sarf ettiniz belki ama eğer bu site sizin diye bu kadar çok sahipleniyorsanız alın evinize götürün derim doğrusu.

Sitede dikkat ediyorum da gerçekten birilerine yapılan sataşmalar yeni üye olan ve kimliğini her nedense açıklamayan bir takım kişilerin yıllardır üye olan kişilere aniden saldırmaları gibi oluyor.

Bunlarada ses çıkartmamanız gerçekten sizin taraf tuttuğunuzun ıspatıdır.

Sizden rice ediyorum. Site sizin olabilir ama bırakın engelli arkadaşlarımızın rencide olmalarına fırsat vermeyin. taraf olmayın.

Taraf oluyorsanız haklının yanında olun. Haksızda olsa zengin diye onun yanında yer almayın.

Hep birlikte bu engelli arkadaşlarımızı kalkındıralım.

Millet aya gidiyor siz engelli arkadaşların birbirlerine düşmelerine yardımcı oluyorsunuz.

İstemediğinize üç kağıtçı diyorsunuz, istemediğinize sus diyorsunuz, istemediğinize form kuralları bahanesiyle siteden siliyorsunuz, istediğinize içe önünü açıp meydan sizindir dediğiniz gibi onları övücü sözler sarfediyorsunuz.

Tekrar ediyorum eğer bu site gerçekten sizin se ve size çok önemli ise alın ve evinize götürün!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kişiliğinizi bilmiyorum ama bu hareketler sizin kişiliğinizi yok ediyor.

Bir kaç kişiye sözde yardımcı olup yalan yanlış bilgi vermek yerine herkeze gerçekleri açıklayın veya bırakın gerçekleri açıklayanlara yardımcı olun veya kimseye gölge etmeyin.

Bu yaptığınızın yanlış olduğunu bilipten siteden üyeliğini silen kaç kişi olduğunu hiç araştırdınız mı?

İnan ısrarla tavsiye ederim.

Belki bu yazımın üzerine belki sizde benim üyeliğimi iptal edeceksiniz buna emin gibiyim ama inan artık dayanamadım. İçimi boşaltmam gerek. Yoksa inanın midemiz kaldıramaz oldu.

Yinede yazımı okuduğunuz için saygılarımı sunuyorum.

eyyyyy sacmaladiniz gibi
dagdan gelipbagdakini kovuyonuz
oturan bogamiz bizim baskanimiz
al galerinimi arabanimi sozunumu
engelliler biz hepimiz
baskanimiz oturan boga cok yasa
ya ya ya sa sa sa oturan bogamiz cooook yasa

sayın talat şakir!

derdinizi anlattınız. inanın bu mesaj oturanboğa tarafından okunacaktır.
bu mesaj bile kafi... eger derdinizi paylaşmaksa maksadınız. inanın bu mesaj kafi!
o yüzden lütfen butun forumlara aynı mesajı yazmayın!

bu bir derdi paylaşmaktan çok başka anlamlar taşır!

bu site tüm sömürülere karşıdır inan!!!!

tüm sömürülere!!!!

Saçma sapan sözler uysanız bir türlü uymasanız diğer türlü.. :?

Taraf tutuyorsunuz derken bu yazıda biraz taraflı olmuş bence..

Ya sabır Oturan boğamız..Adamın içi şişti bu nee yaa... :x

ıyıde bu mesajını nıye her yere yazıyon.anlamsız konuların icinede yazmıssın.bı yere dogru duzgun yaz o da sana cevap versın.yada ozelden ulas bı sorunun varsa hallet.senın bu yaptıgın sıtem etmekten cok sıteyı karalamaya calısma olmus.amacın karalamaksa zaten ulasamassın.bu site kadar engellılerın yanında olan baska bı sıte yok.goruyoruz dıger engellı sıtelerını sırf kendı cıkarları ıcın calısıyolar.

ben OZZY olarak sonuna kadar BAYRAK AUTO ve SAYIN OTURANBOĞA'nın arkasındayım.bundan bir kaç ay önce bahsetmiş olduğunuz şirketin temsilcisi ile bizzat görüştüm.Durumumu anlattım;bugüne kadar hiçbir kimsenin göstermiş olduğu yakınlığı gösterip tarafımdan gönderilen maillere cevap verme nezaketini gösterdi.Durumumu incelemeye gerek duymaksızın bana ücretsiz araba temin etme teklifinde bulundu.Siz ve sizin savunmuş olduğunuz birkaç kişi ise farklı yerlerde bulunan araçları üzerine bilmem ne kadar kar koyarak bizlerden menfaat çıkarmaya çalışıyorsunuz;lütfen biraz mantıklı......Sayın Oturanboğa'ya gelince İYİKİ VARSINIZ ......

binlerce üyesi olan bi sitenin başkanına bu şekilde hitap etmek gerçekten çok terbiyesizce.hatalıda olsa hatasızda,lütfen derdinizi daha terbiyeli bi şekilde dile getirin.

bende bayrak autodan araba almadım ama gerçekten çok yaralı bilgiler aldım o yüzden hüseyin bayrak araba getirtecekler için dğru seçim olabilir

derdimiz sorunumuz ne olursa olsun,

birbirimize olan saygı ve sevgiyi yitirmeyelim,

hepimiz insanız ve kardeşiz ...

Re: oturan boğaya sitem

Konu dışı:

TALAT ŞAKİR' Alıntı:
Tekrar ediyorum eğer bu site gerçekten sizin se ve size çok önemli ise alın ve evinize götürün!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Çok güldüm yaw...

İlginç olan; kayıt tarihi Mart.2008 ve yazılan tüm mesajlar (10 adet) 21 Ekim 2008... Ve konu sadece otomobil alım-satım...

Taşa işeyen inek misali sağa sola aynı mesajı yazmışsınız, bu yüzden de mesajınız silinmiş. İçeriği adaplı olduktan sonra (yukarıdaki mesajınızın adaplı olduğu söylenemez heralde) her türlü eleştiri ve mesajı yazabilirsiniz bu siteye. Bu bir.

İkincisi, bu sitede araba satışı yapan firmalardan her hangi birini, ya da o firmalarda görevli ya da bi şekilde o firmalarla ve araba satışıyla ilgili hiç hiç hiç kimseyi tanımam. Bırak tanımayı, bu forumdaki mesajlarım dışında hiç birinizle en küçük bir iletişimim dahi olmamıştır. Ne -sizin bu mesajı yazmanıza neden olan- Ali Yüce'yle, ne iltimas geçtiğimi iddia etiğiniz Bayrak Auto'yla, ne de diğer kişi ve firmalarla uzaktan yakından bir gıdım bile ilgim yok. Tanımadığım ve isimlerini dahi bilmediğim kişilere iltimas geçemem heralde!? İltimas geçtiğimi düşündüren tek bir mesaj ya da olay varsa, buyrun, başlığın linkini alalım..?

Üçüncüsü, Ali Yüce isimli şahıs siteden yasaklanmıştır. Neden? Çünkü kendisi ikinci defa aynı üçkağıtçılığı sitede yapmıştır. Nedir o? Bu başlıkta yazıyor: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?p=483814
Burada bir ilan veriyor, başka sitede aynı araç için daha ucuza ilan veriliyor; bu durum buradaki arkadaşlarca tespit edildiğinde bir de bakıyoruz ki ucuz fiyat verilen sitedeki ilan değişivermiş!! Bir de utanmadan, "hayır, o sitedeki fiyat değişmedi, hep aynıydı" diye yalan söylüyor... Yani aynı araç A sitede 10 lira, B sitede 7 lira. Bu fark edilince bi bakıyoruz ikisi de 10 lira olmuş. Hadi bu ticari edepsizliktir diyip umursamayalım.. Ama durumu tespit eden kişilere hakaret ne oluyor..

Dördüncüsü, Bayrak Auto'dan mağduriyet yaşadığını söyleyen bir üye: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=40479&viewall=1
Bu başlık orda dururken iyi iltimas geçiyorum doğrusu! Varsa sizin de birileri hakkında iddianız, yazın foruma. Bana ne...

Beşincisi, araba satışı yapan kişi ve firmaların saçma sapan polemiklerinden ve sahte isimlerle girip başlıklara gaz vermelerinden bıktığımız için, forumda ilan vermeyi bir kurala bağladık: www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=39288
Bu kurallar içinde herkes ilan verebilir ve ilanı yapılan ürün hakkında görüş belirtebilir. Yeter ki üçkağıtçılık olmasın!

Yukarıda, Ali Yüce için, "aynı üçkağıtçılığı ikinci kez yapıyorsun" demiştim, demiştim ama, bunları ilkine dair mesajları okumadan demiştim. Şimdi o mesajları da okuyunca (bkz), bu adamı (birinci olayın detaylarını bilmememe rağmen) bu ikinci olaya kadar burada tutmuş olmanın ne kadar ciddi bi aptallık olduğunu da gördüm!
Fahiş fiyatlarla araç ilanı vermek, sonra bu fark edilince ilanı değiştirmek ve ilanı fark eden kişilere hakaret etmek baya baya bi alışkanlık yapmış bünyede.
Neyse, herkes er ya da geç layığını bulur. Gecikmeli de olsa yasaklama doğru karar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt