Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Phonak işitme cihazları için Ankara'da tamir bakım yeri tavsiyesi

çamlıca

Üye
Konular
46
Reaksiyonlar
0
Phonak işitme cihazlarım iyi çalışmamaya başladı. Ankara'da bununla ilgilenen bir yer biliyor musunuz? Uzun zamandır bilgim yok. Daha öncesinde İstanbul'a gidiyordu. Ancak çok vakit alıyordu. Hızlıca tamir bakım yapacak bir yer arıyorum. Teşekkürler.

merhaba
emin değilim ama varsayımsal olarak ankarada ve diğeğr illerde sadece satış bayileri yer almaktadır (teknik servis yer almadıgı için arıza durumundaki ürünler istanbulda toplanıyordu)
siz ise bir çalışmama sorunun giderilmesi ve/veya gareanti sürecinden bahsediyorsunuz

bu durumda en doğru cevabı genel merkezi arayarak elde edebilirsiniz
[FONT='inherit']212 232 67 22 veya [/FONT]info.turkiye@phonak.com

Engellektuel
Sesler iyi gelmiyor. Phonak ile temas kurdum zaten ancak verecekleri cevaptan pek umudum yok. Sadece bayilere yönlendiriyorlar. Ben bizzat bilenlere soruyorum.

çamlıca

ne yaptınız care bulabıldınızmı phonak cıhazı ıcın
otıcon chılıyı aldıgım selıse goturmustum sunu bı MEHMET AKSIT hocamızın dedıgı dogru calısıp calısmadıgını kontrol ıcın cıhaza koyunda bakım yapılsın dıye
cunku ıllık cıhaza hıc bakım yaptırmadan tamıre gıtmeden kullanmıstım memnun olarak
hıc tenezzul bıle etmedıler o cıhazı bırakta gıt rapor cıkar sana cok guzel bı cıhaz verecegım dıye postaladılar benı:(
bende kullanmaya devam ettım etmeyede sesler olmadık zamanda gıdıp gıdıp gelıyor benı panık edıyor dıye eskı phonakımı kullanmaya kalkıyorum bazı bazı
amannnn ayarıycın tonla para dokmustum bır kullanamamıstım meretı
arkamda yuruyenlerın ayakları saap saaap saaap
yemek yerken mılletın kasıgı tabaga degdıkte beynımde otuyor
su seslerı beynımı oyuyor
ehhh ınsanlar konusurken rahatsız olmadan dınleyebılıyorum dıye onu konusma lazım yerlerde takıyorum
sokakta otobuslerın taaa nerede cıkan gurultulerı beynımı berbat ettıgınden kutu cantada lazım oldugu yerde kullanıyorum
ayar ıcın gıttıgımde bu masaya bardagı koyarken caaat dıyen sesı gozterıp bu ses benı rahatsız edıyor onu da duzelt deyınce O SES SANA LAZIM dıyede ukalalık edıyorlar
buna ıyı bı ayar cektırsem kullanabılırım zannettıgımden sızın tecrubelerınız onemlı
bahsedermısınız

GRAHAM BELL
Daha bekliyor şu an ilgilenemedim. Oticon'la ilgili pek tecrübem olmadı maalesef. Zamanında Sumo DM cihazlarını almayı çok istemiştim ama olmadı. Sonrasında da Bernafon ve Phonak ile devam etti.
Sizin cihazın ayara ihtiyacı var ilgilenecek bir yerde. Neresi olur fikrim yok. Bayilere sordunuz mu?
Selis işitmenin yaptığını da doğru bulmadım.

Üst Alt