Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rapor için 120 YTL ücret talep ettiler..? [Soru]

anatolian82

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar bugün evraklarımı hazırlayıp vergi indirimi için gebze fatih devlet hastanesine gittim benden kurul için 120 ytl istediler bunu ne amaçla istediler anlamadım sizler ödedinizmi böyle bir ücret

vay uyanık hırsızlar vay bunlar görevli değil resmi hırsızlar :evil:

ben adana numune hastanesi sağlık kurulundan rapor almıştım benden ücret talep etmediler ve sende ücretin alınmayacağını yukardaki genelgeyle izah et.

olabilir raporu ne amaçla alacaksın anatolian bence bir kurum aracılıgı ile sevkol iş kur mesela ayrıca o hastahanenin başhekim ve yardımcısı süper iyi insanlar bence sağlık kurulundaki beylerle konuştuktan sonra başhekim yrd. dr.e.t beyin yanına git ve durumu açıkla sorun çıkacagına inanmıyorum.

nereye öyle olabilir diyosun arkadaş ya senin gözün bozuk yada hastaneden bi casussun sen :lol: iyi hastane dediğin buysa kötüsünü görmeli bide bunun

Üst Alt