Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Raporu yenilediğimizde vergi indirimi ve evde bakım hizmeti başvurumuzu da yenileyece

kabatas

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
merhaba
benim 2005 dogumlu spastik tetra teşhisli kızım var fizik tedavi görüyor raporumuz eski oldugundan hastahane raporu ile tedavimiz yapılıyor 1 ay kadar once evde bakım hizmeti için tekrar hastahaneden rapor aldık %90 verdiler bu raporla vergi indirimi ve evde bakım hizmeti için başvurduk şimdi yeniden kanun degişmiş ram'dan gün aldık yeni rapor alınca vergi indirimi ve evde bakım hizmeti müracaatımızı yenilememiz gerecekmi
işlerinizde kolaylıklar diliyor yardımlarınız için teşekkür ediyorum

Hayır, sonuca bağlanmış ya da evrak teslimi tamamlanmış ve işlemi süren başvurularınız için yeni rapor çıkarmanıza gerek yok.

VERMİŞ OLDUGUNUZ BİLGİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İŞLERİNİZDE BAŞARILAR

Unutmadan, yeni rapor sizin lehinizeyse o zaman ibraz etmeniz sizin yararınıza.

teşekkür ederim ilginize ve ayrıca iyi bayramlar dilerim henüz daha ram'a gitmedik aksi bir sonuç çıkacagını zannetmiyorum ama alehime çıkarsa ne yapmayılım önceki raporla kazanılan haklar kayıpmı olur

RAM'de sorun olacağını sanmıyorum. Zaten rapor oranınız ileri derecede, hizmet almanızı etkileyecek oranda düşürmezler.
Ama velev ki düşürürlerse, elbette itiraz hakkınızı kullanabilirsiniz.

Üst Alt