Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rexapin kullanan var mı?

Konular
23
Reaksiyonlar
10
2 gün önce rexapin 10 mg almaya başladım ama yataktan kalkamıyorum bu kaç günde geçer

Ben kullandım bende aşırı enerji ve güç vermişti ama başka yan etkilerden dolayı kestik .SEnin durumuna gelince ne zaman geçeceğini kullanmadan bilemezsin her ilaç herkeste aynı etkiyi yapmıyor biraz beklemelisin.

ben de olanzapin kullanıyordum iyide etki yapıyordu hatta okuluma bile gidebiliyordum ayak ağrısı yaptığı için bırakmıştım

Ben 600mg cedrina nın yanına 10mg rexapin kullandım. Fakat akatizi yaptığı için bıraktım.

caykolik

İlaç yan etkisi olarak iç huzursuzluk, yerinde duramayan, iç daralması gibi şeylerin aşırı derecede olması. İlaç dozu ani arttırıldiginda yada İlaç dozu fazla geldiği için oluşan yan etkidir. Çözüm olarak akinaton 2mg sabah akşam alınır fakat akinaton yeşil reçeteli bir ilaçtır

15 mg olanını kullaniyorum hastalık için bire bir desem yeridir heleki sanrı heyezan panaroya vb. Yan etkileride maselef azımsanmayacak kadar değil ayak ağrısı,kilo bende gözlemlediğim yan etkiler

ben 2007 de askerlikten çürük aldığımdan beri olaxin 20 mg kullanıyorum
ozaman doktorum yarbay yazmıştı yani yaklaşık 16 senedir kullanıyorum
ayrıca ek olarak daha sonra sivil doktorun yazdığı gyrex 400 mg kullanıyorum

olaxin çok iyi geliyor bana zaten birgün atmasam uyuyamam

olaxin ozaprin rexapin zeyprexa hepsi aynı ilaç

katkı maddesi ana adı olanzapin diye geçiyor

Günde 20mg Rexapin az bir dozaj mı?

Günde 20mg Rexapin az bir dozaj mı?

ahmetrıza24 az/fazla kişiye göre değişir. Bana göre 20mg fazla. ben 10mg kullandım ve daha sonra bıraktım. Şu an 700mg cedrina kullanıyorum. Çok büyük kesime göre bu çok fazla bir doz, taşikardi yapıyor, ölecekmişsi gibi yapıyor ama bende bazen etki dahi yapmadığı oluyor. Demek istediğim kişinin bünyesi belirliyor ilacın dozunu. Geçmiş olsun.

Psikoz hakkında

Günde 20mg Rexapin kullanıyorum, sabah 10 akşam 10 şeklinde. Bu psikoz için yeterli bir doz mu? Atipik psikoz teşhisim var.

20 mg Rexapin Psikoz için az değil mi?

......

Son düzenleme:
Bende 20 mg içiyorum,normal az değil bence

Ben meresa kullaniyorum çok güzel bir ilaç

Ben 10mg kullanıyorum. Atipik psikoz hastasıyım. Yanında rileptid var. Rexapin daha önce uyku yapıyordu. Artık uyku yapmıyor.sizler yazınca fark ettim. Bacakta uyuşma karıncalanma vardı. Oda geçti ilk aylarda.Tek şikayetim göbek yapması. İlacı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum

Rexaplin uyku yapıyor biraz ama heyecan falan duyabiliyorsan pasifleştirip negatifleştirmiyor xeplion gibi o yönden iyi 20 mg kullanmıştım şimdi Travikta 350 kullanıyorum hayatım berbat gidiyor yaşamak zehir bana sen rexsapline devam et bence aylık iğnelere geçemezsin

40mg Rexapin kullanıyorum. Nasıl bir ilaç sizce?

Deneyimli arkadaşlardan yorumlar bekliyorum. Deneyimleyip tecrübe etmiş, yaşamış arkadaşlar yanıtlarsa çok sevinirim. Ben günde 40mg Rexapin kullanıyorum. Psikozum var, bu yüzden bu kadar yüksek kullanıyorum. Sizin deneyimleriniz nasıl?

ben 16 yıldır 20 miligram kullanıyorum psikiyatri ilaçlarından
bana en iyi gelen ilaçtır

bende yeni ozaprine başladım gayet iyi geldi

ben uzun süre 15mg kullandım ve 40 kilo aldım. Yeni gittiğim klinikteki dr ilacı kesti. Yerine 600mg cedrina kullanıyorum. Şu an çok memnunum

Ahmet T
Psikiyatrik engellilerin bir anı bir anını tutmuyor hep böyle oluyor bendede var çünkü oradan biliyorum.

ayDÜNYAvazo

benim iyi olduğum vakit yok ki olanzapin iyi geldi yinede iyi değilim

şu sıralar iyi değilim hiç bir şey yapasım gelmiyor insanların her dediği ağırıma gidiyor

1 aydır Rexapin 10 mg kullanıyorum iyi geliyor

rexapin in max dozu 20 mg. ama ben 40 mg. kullananda gördüm.iyi bir ilaçtır.leponex in yeniden farmakolojik olarak düzenlenmiş halidir.psikoz için biçilmiş kaftandır.

Üst Alt