Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Rock Köşesi 3

Sinan Akçıl'ın şarkısını yabancılar da zamanında çok beğenmiş

muse..❤.muse..❤.muse..❤..bi çok şarkısı çok iyi ...✔

Son düzenleme:
the prod!qy...☠⛓...breathe......exhaleee exhalee exhaleee....ohhh qafami dinliyim bu müzikle....✔

h!m...(ville valo❤).+..(rock !m park.+..full☠..+.rock am r!nq....full🚬🤟😻☠⛓

@UnFeeLing...ahahaaa ewet di'mi çok iyi yorumdu...dur tekrar yaziyim ...walla silmicem de mağğaallee baskısı olur diye şey ettiqimden sildim adam qay çünkü hani...
queen...ı want to break free......freedie bu şarkıyı ben qaylere yazmadim dediqi halde şapşal röpörtaaccciii hâlâ sen bu şarkıyı qaylere mi yazdin möössaacc mi veriyorsun qaylere diyor..adam artık sıktı artık bu lanet b.ktan soru qaylere yazmadim yazmadim yazmadim bu şarkıyı möösssaaaacccc vermiyorum qaylere diyor....😹😹😹😹rööppöörrttaacci bu kez sevqiline mi yazdin bu şarkıyı diyo ...adam ama bak biz bunu seninle konusmustuk o kadar anlattim malmisin tekrar aynı soruyu soruyorsun cahilmisin diyor qay olduqumdan sanane paso aynı lanet b.ktan soruyu sorup taciz ediyorsun beni diyo insanlar benim muziqimi sewiyo ben büyük adamım sense rööpöörrtttaaccaa qelmissin bana elinde kocaman mikrofonla şu haline bak diyo...hadi beni oyalama ben büyük adamım işlerim war bitir artık lanet b.ktan rööppaarrttaaccinii diyo...😹😹😹😹

aynen di'mi renk kattım rooppoorrtacca harika oldu walla ozquweni tawanda milleti takmayan adam hawasi werdim freedi ye ..qerci zaten öyle de ...bu arada yaklaşımını çok beqendim iri kaslı bufalolar qibi saldirarak niye siliyosun mesajini yok şöle yok böle falan demiyosun tatlı dille solemissin ne quzel ...tatsız dille soleyenler aynı bu röpörttacci qadin qibiler sıkıcilar siradanlar laf sokma makinaları iiiyyyyy iiyyy iiyyy ...röpörtacciii kadın qibi olucaqima qeberiyim daha iyi yanı o ne öle adamı daraltılıyor pis pis ...

ne tatlı dillisin teşekkür ederim...aynen beni kasıtlı kirmak isteyen kırma niyetinde olanların kendileri kirilsin...anliyamiyorum insanları neden mudahele ederler saçma sapan her b.ka...yaaa biz maqarada yetismediqimiz için millete mudahele etmiyoruz hoşlanmıyoruz bize ne yanı...yok ben inan hep alttan alıyorum mesela insanlari ama bazen bi yerde cok asiri oluyosa laf tacizcliqi artik tepki vermek zorunda kaliyorum ...asla kimseye mudahele etmem hiç biseyine ozqurluqe mudahele etmek terbiyesizliktir çünkü....mumkunse herkes iyi mutlu huzurlu olsa da bizler de rahat etsek yanı...walla cehennem qibi bi dünyadalar zaten ne anliyorlar abuk subuk mudahelerden falan...keşke herkes kendi hayatina bakabilse yanı...

Üst Alt