Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Saçta, burunda, kulakta egzama (pul pul) için tedavi önerisi:CoreSatin Pediatrik krem

OturanBoğa Ben de bu ilaçtan almak istiyorum.Nedir durum dediğiniz gibi yeni sürümü işe yaramıyor mu?

yakups

Yeni halinde %80 azaldı etkisi. Almanın çok bir esprisi kalmadı doğrusu.

egzema için sheap pro kremi öneriyorum çok memnun kalacaksınız

Bülent abi merhabalar abi telefon numaranı bana mesaj atabılırmısın teşekkür ederım seboreik dermatit ile ilgili

MErhaba
Aynı sıkıntı bende de vardı.
Bu anlamda cildiye dokunmatik egzama teşhisi ile kortizon içerikli kremler verdi.
Yapış yapış olması ve anlık çözümler sunması beni huzursuz ediyordu.
Sonrasında Dermatologla görüştüm. Dokunmatik egzamanın strese bağlı olarak sedefe çevirmiş olduğunu, sadece sorunlu bölgeye sürmek kaydı ile kortizon içerikli kremler verdi. Kullandığım kremlerin aynısıydı.
Cilt bakımı ile ilgili aldığım eğitimler ve katıldığım seminerlerde kullanılan temizlik maddelerindeki parapen içerik bu tür cilt sorunlarını beraberinde getirdiğini, ve de stersin bunu tetikleyici faktör olduğunu öğrendim.
Kimyasal bileşiklerden ziyade bitkisel bileşen içeren çözümler aramaya başladım
Ve sanırım buldum.
1Gz8dN.jpg

Kullanmadan önce dirseğim bu haldeydi. Öncesine ait resim olmadığı için bunu netten ekledim.
Görüştüğüm her dr baston kullanmamam gerektiğini söylediler ki bu mümkün değil.
Şuan 5 ila 6 kez kullanım sonucunda
jQl9Gr.jpg

Dirseğimde ki kaşıntı yok
Pul pul görüntü yok

Bende aynı dertten muzdaribim.

Emeklilik için sağlık raporu almak için gittiğimde, Dermatolog bu sedef değil mantar dedi. Ayrıca tozumsu döküntüler için ise kullandığın romatizmal ilaçların (Endol) etkisi ile olabilir dedi.

Bende de alnımda, saçlarımın altında, göğüs bölgemde ve bazen de yanaklarımda olmak üzere aşırı bir kaşınma ve pul gibi döküntü oluyordu.

Ayaklarımda ise ayak bileğimden dizime kadar olan yerlerde tozumsu deri döküntüsü oluyor.

Benim de kullanmam gerek.

Fikir veren arkadaşlara teşekkürler.

Kesınlıkle karacıger ile alakalı kremler hep gecıcı bır coresatın vardı o cok ıyıdı ama ıcerik degıstı o yüzden fayda etmıyor Prof dr bıle yanıtsız bukadar acizler Bursa’da bır köyde tükürük ile ölçüm yapan bır yer var oraya gıdıcem karacıger enzimleri hep normal çıkıyor her ay hacamat yaptırıp duruma göre tekrardan yazıcam kremler Şadece günü kurtarıyor hatta kurtaramıyor ama içerden beslenme ıle karacıgerı düzelterek sonuca ulasabılırız

Bana konulan tanı Dokunmatik egzama. Akabinde strese bağlı olarak. Sedefe dönüşmüş. Kendim de aynı kanaateyim.

Stresli olduğum sürece beni daha çok rahatsız ediyor Ama bahsettiğim gibi şuan beni rahatsız eden bir durum yok. Enzimlerim normal

İlaç kullanmayı sevmiyorum Vede mümkün mertebe kullanmyorum

Dupixent dıye bır iğne var yurtdışında şirkete mail attım umarım turkıyeye 2018 de pıyasaya giriş yapılır egzama ıcın kesınlıkle harıka bır ılac gelısmelerı yazıcam sizde ınsgramdan Dupixent etıketı ile bır kaç hasta ıle konusabılırsınız ben konuştum bır kaç kışı ıle gerçekten etkılıymıs 6 aydır kullanan var ayda 2 defa iğne vuruluyorlar ve egzamaları tamamen ıyı durumda

Ben de kullandım bülent bey. koltuk altları için sordum, bana coresatin sarı olanı kullanmamı önerdiler. daha iyi geldi. tavsiye ederim.

sevim60061

CoreSatin içeriği değiştikten sonra o kadar etkisiz hale getirildi ki, bende hiç bir işe yaramıyor artık. Sarı da pembe de çok light kaldı.

Ozon gazını araştırırken bilgiler buldum . Zeytinyağına oksijen verilerek ozon yağı yapılıyormuş . Egzama ve sedef için önerilen bu zeytin yağı faydalı denilmekte . Faydası ve kullanıcı memnuniyeti hayli fazla .

Püstüler sedef icin önerisi olan var mı? Ayrıca ışın tedavisi gören arkadaşlarımız nasıldır bilgi verebilir mi?

Ben Kulak için sarı coresatin kullandım memnun kaldım. Devamında da nemlendirici kullandım ki tekrarlamasın diye.

Üst Alt