Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Safra kesesi ameliyatı olacağım, ama ameliyata gireceğim için çok korkuyorum!?

geçmiş olsun 6 yıl önce kapalı ameliyat oldum çamurlaşmadan dolayı sarılık olmuştum safra kesem alındı arada ishal atakları olmuştu ama şu an şükür bir sıkıntı yok diyetim de yok benim istediğimi yiyip içiyorum sadece her gün üst üste yumurta yersem biraz bulantı yapıyor o da büyütülecek kadar değil acı geçince denize de gir istediğini de yap

Allahtan kapalı ameliyat yapıyorlar açık yapsalar demekki 15 dikişten aşağı kurtulamazdık...

aynen öyle olurdu ve çok acılı olurdu ilk haftadan sonra ve ameliyatlı tarafına dönüp az da olsa yatabiliyorsa artık hayata tam dönebiliyor insan ben hastanede 4 gün yatmıştım taburcu olunca ilk işim kuaföre gitmek olmuştu :)

Birde ben nargile hastasıyım 3 gündür içemedim nasıl başım ağrıyor anlatamam...

Salı günü rahatsızlandım dün ameliyat oldum bugün evdeyim. Sağlık personeli olduğum için ve özelde çalıştığım için işlemlerim hızlı yürüdü

Üst Alt