Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sara hastalığı ile şizofreni arasındaki fark nasıl teşhis edilir?

ÖzgürKız

biliyorum nasıl yazıldıgını önemsemedigim için öyle yazdım senden ögrenecek degilim şimdi dilbilgisi yazım yanlışlarına girmeyelim

@BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM

Hepsinden köpük gelmeyebilir neden burada birbirinizi yiyorsunuz ki. Ayrıca şizofreninin 4-5 tane çeşidi yoktur arkadaşım. Son tıbbi kurultaylara göre şizofreni tek bir başlık altında toplanmıştır. Bunu ben demiyorum Doçent ve Profesör olanlar diyor. Yalan yanlış bir ton bilgiyle dağarcığınızı doldurup burada millete doktor edalarıyla cevaplar yazmayın lütfen.

ÖzgürKız
hayır ben her gün görüyorum bana büyü yapılan oda yapanları görüyorum her hün işte bunun adı ahmet olsun teni afedersin **k renginde olsun bana dediler cinler kaderini yazıyorlar diye uzaylılar beni araştırıyor sanırsam bir kadın var beni çocuğu zannediyor

@BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM
harut ve marut babilde insanlara öğrettiler bunu yapan yaptıran cehenneme girer bu beni avutuyor zalimler için yansın cehennem
ben yüzde 80 özürlüyüm
hme hacettepe hem numune 10 yıldır ilaç kullanıyorum büyü yapılıdığı için demiyorum ben doktorlara anlattım yıllarca onlar da sen şusun dediler

MAYDONOZ
adaysa adaylıgını bilsin bende psikiyatristim hemde ordinalyus

deep_blue85
amerika psikiyatri leri son degişiklik yaptı degişiklik yapabilir hiç umrumda degil sen bir dezorganize şizofreni olaydında çeşidi varmı yokmu anlardın

Kanka deliler kervanına hosgeldın şizo olmak iyidir bizim yasadığımız kafayı esrarcılar bıle bulamıyor :D

her ilaçta var uyuşturucu baş
ağrısı hap bile uyuşturarak ağrıyı kesiyor

en güzeli normal kafa bence berrak açık temiz bir beyin

Hoca dediğin üfürükçü mü yoksa prof. mu... Gitme kardeşim hacıya, hocaya. İyice aklını karıştırmışlar yalan yanlış. Yok cin, yok şeytan. İnanma bunlara.

Üst Alt