Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sensoruial bitarel işitme kaybı sebebiyle aylık başvurum ne zaman sonuçlanır?

alone.prince

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar 9.3.2022 tarihinde meslek hastaligi raporumu aldim 12 yildir cagri merkezi personeli olarak gorev yapmaktayim duyuyorum ama anlamiyorum hayati baya zorlastiriyor 2022 ni 6. Ayinda surekli iş gorememezlik odeneginde bulundum hala bir sonuc cikmadi ne kadar oran cikicak bilmiyorum ayni zamanda sirketime dava acacagim verilicek oran benim icin cok onemli basvurum ne zaman sonuclanir her iki kulaktada oldugu icin ve mesleki oldugu icin %10 u gecer dien arkadaslar oldu cok bilgim yok surec nasil isliyicek suanda meslegimi icra edemiyorum cagrida tiz sesleri ayirt edemedigim icin kodlatiyorum basit kelimelerde bile kodlama yardimi ile bilgi almak stres yaptirio basvurum ne zaman sonuclanir ne kadar bir oran cikar bilgi verirseniz sevinirim

https://www.hizliresim.com/5ebpskz]
5ebpskz.jpg
[/url] burada aldim rapor var fakat odyo sonuclarimi bilmiyorum bilgilendirmeleriniz icin simdiden cok tesekkur ederim

aynı raporu bende aldım H90.3 ama işgücü kaybı 0 oran verildi ama benim mesleğim farklı sizin mesleğiniz direkt kulakla ilgili belki bunda bir farklılık olur bilemiyorum

Üst Alt