Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ses çıkışı güçlü olan kanal için CIC cihaz önerisi..?

satlas

Üye
Konular
77
Reaksiyonlar
0
Ses çıkışı güçlü olan kanal için CIC cihaz önerisi yapabilirmisiniz. Siemens Nitro üretimden kalktı. Starkeyin picasso serisi güçlü lakin yeni distribitör firma 10 yıl önceki teknolojiyi ithal ediyor.

Bunların dışında önerilerinizi bekliyorum

o kadar yuksek ısıtme kaybınla hala kulak ıcılerle devam etmeyı dusunmene sasırdım satlas
oysa kualk arkası saglam oluyor
bakımı daha masrafsız kulak ıcılere gore
kalıpta senın kullandıkların kadar problem degıl begenmezsen yenıden yaptırıyorsun kulak arkasılarda
sagırlıgını saklamak ıcın olamaz yılların ısıtme kayıplısısın:)

genede renler ve zevkler tartısılmaz
ınce seslerde kaybın kalınlardan daha coksa phonakları bır dene ıstersen
sen tecrubelısın ısıne yarayacagını acemılere gore daha ıyı bılırsın
bırde mınnacık sımdı kulak arkası cıhazlar eskısı gıbı nal gıbı degıl
helede ınce ses kayıplıysan ıncecık hortımla hıc gorunmez
bana sorarsan resondu gene tercıh etmeyı dusunuyorum

Graham bey yaş kemale erdi artık saklayacak bir şeyim yok lakin kanal içierin üstün olduğu yerler var daha doğal kendi sesini duyma ya da telefonda daha rahat konuşma gibi örnek siemens nitro allah inandırsın 5 yıl oldu servise hiç gitmedi odyogramı incelediğinizde bir çok kulak arkasından güçlü olduğunu görürsünüz. 100 db ileri işitme kayıplarını karşılıyor.
Aynı şekilde starkey picasso da öyle bir çok kulak arkasından güçlü lakin ülkemizde yok tekrar nitro alacağım üretimi yok hatta dedim ki içini temizleteyim mic. ve hoparlör taktırayım sanırım yedek parça sıkıntısı var o yüzden yeni cihaz arayışına girdim. resound bir inceleyim bakalım sizde yılların emektarı oldunuz. Hazır sizi yakalamışken bir soru daha sormak isterim işitme cihazlar firmaları yedek parça olarak kaç yıl sağlamak zorundadırlar ?

10 yıl gıbı yedek parca saglamak zorundalar gıbı bılıyorum ama ınanmıyorum
benım resoundu 6 yıl kullanınca bu uretımden kalk tı dıye bakımını degıl ayarını bıle yapmadılar o kadar taban tepsemde

nıtroyu bende begenmıstın ama 6 7 yıl once bıle bundan baska elımızde yok pek uretılmıyor demıslerdı bosver o umuda bence
phonak dememın sebebı onun ınce seslerını kaydırarak ayarlıyabılıyorlar belkı ısıne yarar o cıhetten
ben kullanamadım o baska
kullandıgım zamanda sesler hep yuksek geldı
aynı cıkıs gucunden aldıgım chılı hıcte guclu degıl helede benım kalın seslere yetmedı yenıyken bıle
ama ust uste cıhaz alınca ucuza keldıgı ıcın el mahkum almıstım o zaman

GRAHAM BELL

Bu ülke şartlarında kimse 5 yılda bir yeni cihaz alamaz tamir ettirip ettirip kullanmak zorundayız.Birlik olup cimer bimer sağlık bakanlığa yazı yazılırsa tepelerine binerler

satlas
:eek:ısıtme kayıplıların sıkayet etmedıklerını sanmıyorum:(hepımız bu ucuk fıatlardan azamı sekılde sıkayetcıyız
tamır ettırelım evette yedek parca bulunmuyor
ustelık tamır dedıgınde oyle tuzlukı:(

Üst Alt