Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevdiğim Siyah - Beyaz Fotoğraflarım.

gokmen1

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Başlık olmadı galiba sevmediğim fotoğraf olmazya:):) Tümü bir hayat içerir.. Her kare bir yaşamı dondurur fakat asıl güzel olan o karedeki hayatın bir kaç dakikası, saati yada saniyesi size ayrılmış oluyor. Ben işte bunun için fotoğrafı seviyorum.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

25.jpg

26.jpg

34.jpg

12.jpg

21.jpg

24.jpg

11.jpg

17.jpg

9.jpg

emeğine sağlık..
hepsi birbirinden güzel..

Çekimlerinizin hepsi birbirinden güzel. Emeğinize sağlık.

buketsinema.jpg

bir tanede benden.:)benim ufaklık.

sınıfça sinema gezisi dönüşü..

harika resimler

emeğine,yüreğine sağlık

işte hayatın ta kendisi

paylaşım için teşekkürler

fotoğrafların hepsi birbirinden güzel. siyah beyaz olunca değerleri bir kat daha artmış. devamı gelir inşallah :) ellerine sağlık.

Bence fotoraf Siyah-Beyaz çekilmeli her ama her zaman..Çok başka bir büyüsü var bence Siyah-Beyaz fotorafların.. Gerçektende her biri birbirinden anlamlı kareler..

Devamını bende bekliyorum..:)

bencede siyah beyaz'ın ayrı havası var ağırlığı sevimliliği gerçekliği var çok güzel resimler devamını bekliyoruz....

Fotoğraflar Harika Gökmen..Hepsinde ayrı bir hikaye ve ayrı bir dünya var...
" O An" diye bir program vardı,o programdaki fotoğraf yorumları gibi zamanın durduğu ama insana dair ne varsa önüne serilen kocaman bir dünyanın resmi gibi...Gerçekten çok başarılısın,bu konudaki çalışmalarını ilerletip sendeki yeteneği insanlığa sunman çok güzel olur bence...Başarılarının devamını diliyorum...Tebrikler...

Eveet Şehri bacım banada "O An" programını hatırlattı bu kareler ben gerçekten çok büyük bir keyif alıyorum bu tür fotorafları görmekten.. Hani böyle imkanım olsa şehir,şehir gezer böyle siyah beyaz fotoraflar çekip böylesi görüntüler yakalamaya çalışırdım..:)

Gökmen ciddi, ciddi bekliyorum devamını de hadiii nerdesin?..:)

Harika resimler bunlar :) Siyah beyaz olunca daha da bir gerçek, daha da bir anlamlı olmuşlar. Devamı gelmeli kesinlikle :)

Gökmen,Tek kelimeyle harika resimler...paylaşım için tsekkürler.

Gökmen kardeş, fotoları sizmi çektiniz, el arabasının üstündeki bayan fotoğrafı yabancı gelmedi :)

Siyah beyaz fotolarda, karakalem resimlerde oldum olası bana daha duygusal ve daha gerçekçi gelmiştir.Bu güzel paylaşım için teşekkürler.Fotoğrafları çekenlerin de elleri dert görmesin.

Havva_vuu;

:) Hayatsal problemlerden zaman bulamıyorum :( Fotoğrafların alındıkları linke bakarsanız orada burada olmayan bazı çalışmalar daha var.Ayrıca siz ve öteki arkadaşlara çok teşekkür ederim övgüler almış gidiyo:)

faruk34;

O fotoğraf D.beyazıt 2 yıl kadar önce Güllazer abla. Genç yaşta evlendirilmiş sonra pisikolojik sorunlar yaşayınca dünyala bağını kesmiş. 15 yıl önce tecavüze uğramış tabi ilgilenen olmamış doğumunu zorla yaptırmışlar bebeği vermek istemiyormuş, sanırım dünyaya getirmektense saklamak istemiş zorla hastahanede doğurmuş. Haliyle bebek devlet korumasına alınmış. Arabada onu taşıyan oğlu yaşlılık yürüyemiyor oğluda o arabayla yük taşıyarak geçiniyor. Oğlunun hiç konuştuğunu görmedim. Hikaye böyle olunca sağda ve solda yürüyen siyah giyimli iki erkek kadrajı tamamlıyor. Bazı fotoğraflar neden sorusuna hikayesiyle cevap veriyor. İnsanların dikkat etmediği herneyse oraya dikkat etmek umudundayım buda yaptığım işin kendi çapımda değerini artırıyor. Ya ben ne çok konuştum:)

Siyah Beyaz Resmi Oldum Olası Çok Severim Ben ..
Bakarken İnsana Farklı Bir Huzur Veriyor.
Hele Bir de, İçinde Hikayesi Gizliyse, Daha Bir Güzel Oluyor .

Eline, Emeğine, Gözlerine Sağlık Gökmen.:)
Bu Güzel, Anlamlı Paylaşımın Devamını Dilerim ..

gundiler yine malzeme olmuş, yop yoksul

:) Onlar malzeme değil dostlarım. ayrıca çoğu yoksul değil. örneğin kapı önünde oturan urfadan bir amca dükanın önünde oturuyor köy bakkalı ayrıca dükkanın önündeki devasa kaya parçasının içinde gömü olduğunu düşünüyor bir gün gizliden açacakmış nasıl açacaksa kayayı:) sonra fotoğraftaki beyaz saçlı eldivenli dede dikkatli bakarsan timberland ceket giyiniyor ve baya koyun kuzu sahibi. İranlı turist kafilesinden bir kız çocuğu iranlı yoksullar pek geizntiye çıkamıyorlar çocukları saymıyorum onlar alie zenginde olsa yoksulluk çeke biliyor. yukarıdaki tek fakir merdivende çıplak oturan arkadaşımdır beş parasız diye bilirim.:) Şaka bir tarafa inanın yoksulluk zenginlikten bir milyon kat daha güzel. Ve paranın canı cehenneme.
Keşke bir "gund" sahibi olsaydım da bana "gundi" deselerdi:) olmadı kader. Orjinal insanlar fotoğraftada orjinal oluyorlar kültürlerinden olmadan yaşıyorlar yada çok iyi harmanlaya biliyorlar. Yoksul dediğimiz insanlar aslında tahmin edemediğin bir zenginliğe sahipler para denen illet bile satın alamaz.;) teee okadar değerliler. Sevgiler.

Siyah-Beyaz fotoğraflar duyguyu daha çok yansıtıyor bence. Çok doğal ve keyifli buldum :eek: Tebrikler

siyah-beyaz fotolar, geçmişe duyulan özlemdir ve o yüzden güzeldir, anlamlıdır, hoştur...
Devamını bekliyoruz, başarılar.

siyah beyaz resimlere bayılırım siyah beyaz 36 lık filmlerim gelsin bende çekimlere başlıcam siyah beyaz inşallah

Emeğine sağlık..Hepsi birbirinden güzel paylaşımlar..

Üst Alt