Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sevgili site yetkililerine öneri sunabilir miyim? :)

eMeL_eMeL

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
O kadar uzun yıl bu sitedeyiz ki kimi hep bakıyoruz kimi bakmayı unutuyoruz kimi aklımıza bir şey takılırsa burada mutlaka sorulmuştur diye kontrol ediyoruz her şey iyi tamam da, artık sitenin görüntüsünde biraz değişiklik yapsanız yıllardır aynı :) öyle aklıma geldi paylaşayım dedim :) :p

eMeL_eMeL

Çok uzun zaman oldu, haklısın. Ama buna rağmen güzel görünmeye devam ediyor bence. Daha güzelini görsem, onu örnek alıp değişiklikler düşünebilirim. Ama bugüne kadar görmedim daha güzel bir forum.
Önerilere açığım?

Öneri değil de, teşekkür benden.
Turuncu rengi sitenin temasına hakim olmuş :)

Turuncu Rengin Anlamı ve Etkileri

Turuncu renk anlamları arasında, en belirgin olanlar canlılık ve enerjidir.
Yeryüzü ve sonbahar ile ilişkilendirilebilir. Bu nedenle değişim ve hareketi temsil etmektedir.
Sağlık ve canlılık ile eşleşir. Genellikle daha samimi bir etki bırakır.

Tabi ki güzel görünmeye devam ediyor :) hani dedim biraz ufak bir değişiklik fena da olmazdı :) format aynı kalabilir misal renk seçimi için anket gibi yapılıp sorulabilir aslında hem eğlence olur :) büyük ihtimal çoğunluk aynı kalsın diyebilir göz alışıyor hatta bütünleşiyor artık :)

Diğer engelli sitelerine göre bence en iyisi bu site. Renk, şekilden ziyade bir konuyu ararken -yönetmelikler, mevzuat, uygulamalar sürekli değiştiğinden- o bilginin güncel olup olmadığı hususunda emin olamıyorum. Mevzuata hakim bir mod lazım, bir de herşeyden önemlisi demokrasi lazım. :cool:

Hatırladığım kadarı ile 2 defa radikal değişikliğe gidildi ve bazı aksilikler olsa da sonuç iyi oldu. Yenilikler her daim iyidir.

Diğer engelli sitelerine göre bence en iyisi bu site. Renk, şekilden ziyade bir konuyu ararken -yönetmelikler, mevzuat, uygulamalar sürekli değiştiğinden- o bilginin güncel olup olmadığı hususunda emin olamıyorum. Mevzuata hakim bir mod lazım, bir de herşeyden önemlisi demokrasi lazım. :cool:

Hatırladığım kadarı ile 2 defa radikal değişikliğe gidildi ve bazı aksilikler olsa da sonuç iyi oldu. Yenilikler her daim iyidir.

Toplam engelli sitesi bununla birlikte zaten üç tane ve diger iki site zaten çöp ama bu platformda artık çökme noktasına gelmiş. Engelli üyeler whatsapp grubu kuruyor. İş kazaları ve trafik kazaları whatsapp grubu gibi... Ekpss whatsapp grupları, mühendis, öğretmen ve başka gruplar herkes buradan kaçmaya başlamış. Bende whatsapp grubu kurayım askıya alınan ve yasaklı üyeler gelse yeter bana...:cool: Benim en çok sevdiğim üyeler askıya alınan ve yasaklı üyeler çünkü onlar gerçekleri yazar. Doğruyu söyleyen dokuz köyden kovulur.:eek:

Toplam engelli sitesi bununla birlikte zaten üç tane ve diger iki site zaten çöp ama bu platformda artık çökme noktasına gelmiş. Engelli üyeler whatsap grubu kuruyor. İş kazaları ve trafik kazaları gibi... Ekpss whatsap grupları ve başka gruplar herkes buradan kaçmaya başlamış. Bende whatsap grubu kurayim askıya alınan üyeler gelse yeter bana...:cool: Benim en çok sevdiğim üyeler askıya alınan ve yasaklı üyeler çünkü onlar gerçekleri yazar.

hmm kim peki bu kastettiğin yasaklı olup da gerçekleri yazan üyeler?

Whatsapp gruplarında hepsi ayrıca burada olanlar artık platforma yazmıyor ve sadece okuyorlar.

Üyeler gelip geçici. Bazen aman ne kadar saygılı, düşünceli dediğin biri bambaşka biri çıkabiliyor...

Üst Alt