Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

SGK'dan Hasta Alt Bezi teminine bilgiler

İstanbul ili şahıs ödemeleri bez ödemesi e devlette güncel olan varmı İstanbul

Ekonomiyi biz düzeltcez herhalde ....496.-Tl. devam......

Bu ay 400 tl yatacak diye e posta geldi bana 96 tl nerde

arkadaşlar sonda ve bez raporumu yeniledim.170 aradım rapor yenilediğimi belirtip ne yapmam gerek dedim.sistemde görünüyorsa birşey yapmanıza gerek yok dedi.tekrar başvuruya gerek yokmuş.bilen varmı ne yapmak lazım?

@volki_80,

Evet bez için tekrar başvuruya gerek yok otomatik görüyor sistem, ödeme devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar sizlerin bu ay ki hasta alt bezi ödemeleriniz e-devlette göründü mü? Ayın 4 ü oldu benim hala görünmedi?

Heyecanlanmayın ...bizim gezegende enflasyon 0...aynen devam 496

@idosente,
Sizin ödemeniz ne zaman yattı. Benim hala yatmadı sanırım rapor sürem doldu. Raporumun bitiş tarihi 30.06.2024 Şimdi yeni rapor çıkarıp tekrar mı başvuru yapacağım. Bana bilgi verir misiniz?

@*PERİKIZI*,
Evet...siz garanti olsun diye gidip raporunuzu yenileyin.. onaylandığında sistemde gözüküyor zaten ben öyle yapmıştım...

@*PERİKIZI*,
Ayın 4 ünde yattı. Rapor bittiyse yeniletin raporu yeterli, sistem otomatik görüyor. Pandemi dönemi başladıktan sonra çıkan raporlar uzamıyor. Benim de bez, sonda ve ilaç raporları uzamadı.

bende ayın dördünde rapor bitmiş mama ile yeniden rapor aldım hafta içi arkadaşlar

Arkadaslar bu ay hasta alt bezi odemesi size ne kadar yatti? Benim 112 tl gorunuyor. 496 tl yatiyordu. Sebebi ne olabilir?

Bu 496 tl ne zaman artacak açana herseye zam geliyor bi buna yok. En dandik bez aylik kullanım miktari tutari 1500 2000 tl arası. Ne olacak halimiz acaba.

Hasta bezi,sonda, tekerlekli sandalye vs. gibi malzemelerin ödemesi SGK tarafından %40 oranında arttırıldı,yetmez ama yapacak bişey yok

Bu ay bez parası yatmayan var mı? Benim yatmadı da hiç bu kadar gecikmezdi,merak ettim başkasında da var mı böyle bir durum diye

Bez odemeleri yatan var mi arkadaslar? Sahis odemlerinde benim hicbir sey gorunmuyor. Gecen ayda eksik yatmisti

Üst Alt