Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sinema günü yapalım mı?

neron+

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
148
Selamlar. şu sıralar KİCK diye bir platform keşfettim orada canlı yayında minecraft oynuyorum ve başka yayıncıları takip ediyorum. Orada herşey serbest telif hakkı falan yok youtube ki gibi.madem site üyeleri buluşamıyoruz. bu platformda haftanın 1 günü sinema günü yapalım. ama patron benim benim istediğim filmler olacak :) (hastane de yatanlar bilir hastane tvsinde oranın en delisinde olurdu hep kumanda) merak etmeyin ama güzel film listem var. buradan yazın 4 5 kişi olursa yarın akşam hep beraber matrix 1 i izleyelim. zaten matrix simulasyonu ve din ile ilgili youtube için video çekmiştim. 2 hafta sonra falan paylaşacağım ön hazırlık olur konuyu anlamak açısından.

illa beni takip etmenize gerek yok takip edin diye demiyorum. takip etmeden de yayını izleyebiliyorsunuz. okey se yazın anlaşalım aksam saati belirleyelim. Çerezleri kolaları hazırlayın.

Benim bunla alakalı travmam var. Hastane tvsinin kumandası bir hastanın refakatçisindeydi ,yaşlı bir kadın. sabah akşam pembe dizi kadın program açardı. Biz bişi izleyelim deyince o size zararlı , psikolojinize zararlı der istediği yeri izlerdi. Hemşireye şikayet ettim , o da tınlamadı. Odama gidip sinirden ağlamıştım. Peşimden asistan kadın doktor geldi. Yanlız kalmak istiyorum dedim gitti.

7 kez yattım hep en sıkıntılı hastada olurdu kumanda. 6 sı iyiydi aslında aksam üzeri arka sokakları açardı hayatımda ilk orada izlemiştim sarmıştı da. ama en son yattığım dönemde bir kadın vardı böyle cüsseli erkek gibi kadındı 3 lü koltugun tam ortasına bağdaş kurarak otururdu tüm gün boyunca trt müzik dinlerdi. 1 kere abla içim bayıldı dedim türkü sevmez misin dedi yok dedim, iyi dedi . o kadar :)

@levent yzc,

çok şükür şuan değil ama yatarken ciddi dert oluyor sabah 7 den aksam 8 e kadar vakit geçmiyordu. tv önemli orada

bu arada sinema gecesine ne diyorsunuz hep beraber film izleme fikrini beğenmediniz mi?

@levent yzc,

Konu kumanda değil benim açımdan. Bir hasta yakını tarafından hastalığımdan dolayı küçük görülmem. Hemşire tarafından adam yerine konulmamam. Nefsime dokundu.

Bukadar kırılgan hassas olmak iyi deil bence ..

@levent yzc,

dostum her insanın sınır çizgisi aynı değildir. Hele ki psikolojik problemi olan insanlar için durum daha değişkendir.kimisi aşırı alıngan olabilir, kimisi aşırı öfkeli,kimisi aşırı duygusal. bu tarz şeyler beynin mi böbrek üstü bezlerin mi artık herneyse salgıladığı hormonlardan mı kaynaklanır genetik yatkınlıkmıdır bilinmez. bilinse zaten kimse psikolojik rahatsızlığa sahip olmaz. alınganlık bende de var mesela olmayan şeyleri üzerime alınır buna dertlenirim. niye öyle baktı yada niye bakmadı vs vs gibi.

Ancak dediğin şey çok doğru "bu kadar kırılgan olmak iyi değil " . ama keşke bu insanların elinde olsa.

bu arada ben burada sinema gecesi yapmak istiyorum ya konuyu dağıtmayalım :) film izler misin @levent yzc, ;)

İzliyom zaten şu an.. ismi filmin 11 e 10 kala

Üst Alt