Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sıradan resimler demeyin

İnsan azim ettikten sonra elinden hiçbirşey kurtulmuyor.Bu resimleri gördükten sonra engelimizden dolayı bahanemiz olan ''ben yapamam'' kelimesini lugatımızdan çıkarmalıyız.
Teşekkürler Baben bu anlamlı payşaşım için.

Süper harıka insan yeterkı istesın neler yapıyor sag ol paylasımın için

yaşama tutunmanın en güzel örneği ve azmi...

çok büyük bi yetenek.. ve resimler gerçekten muhteşem..

resimlerin hepsi birbirinden güzel.. kutluyorum...

Harika çizimler, hepsi birbirinden güzel olmuş. Büyük bir azim örneği gerçekten. İnsan isteyince yapamayacağı şey yoktur. Yeter ki istesin. Çok anlamlı bir paylaşım olmuş, teşekkürler sayın Baben.

inanmıyorum yaa gerçekten muhteşem çizimler

Azmin başarıya dönüşümü, harika resimler...Paylaşımın için teşekkürler Baben...

Gerçekten Kusursuz ..:]
Bu Çalışmaların Hepsi Birbirinden Güzel.
Tebrikler Doug Landis ..

Paylaşım İçin Teşekkürler Babür Abi ..)

acayip güzel çizmiş...helal olsun gerçekten...

Ne denebilir ki bu muhteşem resimler üzerine, helede yapan insan bunları elleriyle değilde sadece ağzı ile tuttuğu bir kurşun kalemle yapmışsa ve resimler bu kadar canlı,sanki resimden fırlayıp,canlanacak kadar gerçek görünüyorsa...

İşte bu.. İnsan istedikten sonra ve azmettikten sonra yapamayacağı hiç bir şey yoktur.. Ama kendine güvenmiyor ve istemiyorsa hiç engeli olmasa bile nafile.. Tebrikler Doug LANDİS

Hepsi çok güzel fakat içlerinde bi kartal varki off be:)

Bu resimlere tek kelimeyle MaşaALLAH denir..
Emeğinize sağlık.

vay be hepside birbirinden mükemmel.

çok güzel resimler ve gerçekten büyük bir yetenek. ressamın ellerinin olmadığını okumadan önce bile çok beğenmiştim ama şimdi hayran kaldım. teşekkürler paylaşımınız için:)

bu nasıl bi yetenektir ya..hayran kaldım ;mükemmel..

muhteşem birşey canlısından farkı yok

İstenildiğinde başarılıyormuş demek.

Normal elımle kendım cızebılsem bunları kendımı sakıp sabancı kadar zengın sayarım ama sakıp sabancı bu resımlerı cızebılseydı emınım DOUG LANDİS kadar mutlu olamazdı

Üst Alt