Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Söndür kandilini..

mavi kalem
aralarına bakarsan zaten çoğu benim fikirlerim. bu arada bu konuda hangi insanlar çözümden bahsetmiş bunlardan da bahsetmemek ve fikirlerinden yararlanmamak olmaz. ilim hepimizin ortak malıdır.

ilginç..ben bu şiiri yazdıktan 3 gün sonra bu deprem oldu.hiç dikkatinizi çekmedi mi..:confused: sanırım deprem kandilde oldu sarsıntıları van'a ulaştı..artık yeter.. bu depremde yıklan bina olsun..yeterki kardeşlik yeniden canlansın,artık analar ağlamasın..yeteeeeeeeeeeer.

Hocam ya senden korkulur valla. gerçekten çok çok ilginç. Sen yazdıktan üç gün sonra deprem olmuş.

Saygıdeğer hocam,yazı yazmayacaktım ama,söndür kandilini şiirini okuduktan sonra sizi bir kat daha sevdiğimin farkına vardım.Ne yapayım böyle bir şiirin karşısın da yazmamak için gönlüme söz geçiremedim.Sözümü tutamadım.Kardeşlik.birlik çağrıların beni yeniden mest etti.Bizler birlik ve beraberliğimizi sağlayamazsak vatanımız parça parça olur.Önce VATAN.Vatan olmazsa ,namusun olmaz,dinin olur ibadetin olmaz,hürriyetin olmaz.Vatan için de vatansız oluruz.Allah korusun.Yıllar öncesi Çeçenlerin,Bosna hersek teki,Kırımlıların ,Afganlıların,Azerbaycanlıların,Ahıskalıların,Kazakların veTürkmenlerin kendi yurtların da esir hayatı yaşayıp,zulüm üstüne zulüm görüp inancı gereği yaşatmadıkları, yaşayamadıkları gerçeği vardır.Elhamdülillah şu anda hepside iyi .Onun için şiirin birlik ve beraberliği çağrıştırdığı için,içinde su gibi vatan sevgisi akıttığı için dayanamadım.Bir zamanlar gönlüm den şu parçalar dökülmüştü.DAĞLARDA GEZEN ,GARİB BİR KUŞ GİBİYİM.KENDİ VATANIMDA,ÖKSÜZ GİBİYİM.Sevgiler,selamlar.

Üst Alt