Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[spastik] Sorun, yaşadığın kentdedir..

spastik

Üye
Konular
31
Reaksiyonlar
0
Önce kendine karşı dürüst olmalı insan;
Bir kentten yaşıyorsun ortalaması yüksek sayılacak bir kent.Sana imkanlar sunuyor ve sunmasından ziyade sen bu imkanlardan sonuna kadaryararlanıyorsun,elinde gelmesinden öte bir çaba sarfediyor ve kendini sadecekendin için geliştiriyorsun.ihtiyaçlar sıralamasının en tepesindesin yanikendini gerçekleştirme çabasındasın.

Mücadelen sadece kendin için ve savaşın veyalnızca kendinle yarışıyorsunŞehir seni bir yerlere taşıyor belki bir iş belki para belkistatü. Kendi içinde keyiflisin . mukakkakki olumsuzluklar aksaklıklar önyargılar var fakat aldırmıyorsun yada yaşamın akışını bozmamak adına görmezdengeliyorsun.insanların birçok aptallıklarına gülüp geçiyorsun. Bu kadar saçmasapan insanla yaşamanın sana yapılmış bir haksızlık olduğunu düşünsende görmezdengelmenin bazen en iyi yol olduğunu düşünüyorsun
Bu kadar olumlu bakmana rağmen hala bir boşluk varsa içindeemin ol sorun sende değildir Mevlananın öğüdüne inat ne arıyorsa artık kendindearama. Bırak artık kendini sorgulamayı .bunu zaten yeterince yaptın sorun SENDE DEĞİL sorun
Yaşadığın KENTDEDİR.

canım her kentin kendine özgü güzellikleri,yaşayış biçimi vardır.Bunu engelleyemeyiz.

engellemekten bahsetmiyorum ki fakat değiştirebiliriz yaşamaktan memlun değilsek.
benim asıl derdim yapmadıklarımızdan dolayı hatayı kendimizde aramaktan vazgeçmek ve zaman kaybetmemek.
boşa kürek çekmektense o kayıktan inmek...

engellemekten bahsetmiyorum ki fakat değiştirebiliriz yaşamaktan memlun değilsek.
benim asıl derdim yapmadıklarımızdan dolayı hatayı kendimizde aramaktan vazgeçmek ve zaman kaybetmemek.
boşa kürek çekmektense o kayıktan inmek...

o zaman otoriteni ortaya koyacaksın.Kayıktan inersen kaybedersin.

asıl kayıktan inmezsen kaybedeceksin :)

o zaman sen kendi hayatını istediğin gibi yaşa.Senin yaşamın farklı;benim yaşamım farklı....hıhuhahaha

Üst Alt