Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sülük tedavisi ile cihazsız işitme sağlanabilir mi?

Konular
97
Reaksiyonlar
0
Ankarada bi sülük tedavi merkezi var.15 günlük seansla cihazsız duyabilceğimi söyledi ama oldukça tuzlu ankarda uzak.inanıyormusunuz buna.

Sülükle ameliyat sonrası pis kanın bölgeden çekilmesi için kullanıldığını biliyorum hatta doktorum kullanmıştı ama bunu hiç duymamıştım..

bi dene bakalım belki yararı olur bildiğim kadarıyla sülüğün zararı yok

zararı olmadığı kesin hemde %100.ama pahalı bana 10 seans gerek dedi.ankaradaymış.ve pahalı bir durum.yoksa umudum var benim.

cok gulunc bi iddia buuu neden kan emen bortu bocekle insanlarin parasini yolmaya ugrasirlarkii

Aman diim, sakın böyle saçma bir şey denemeyin. Size onu yapacağını vaadeden kişileri de bence Türk Tabipler Birliği'ne ve Sağlık Bakanlığı'na şikayet edin.

biizm atmaninn caylarindaa cok vardii akne tedavileri icinn gencelr gidip tployup suratlarina birakiyorduuu vuucuttaki pis kanii cekiyorr...kulak icn bir fikrim yokk... can acisi korkudan ben denemdim;)

kan kalbten çıkar organları dolaşır kalbe geri döner kalb bunu akciğerlere gönderir orada co2 bırakılır o2 alınır kalbe geri döner pis kan dediğiniz bu geri dönen ven kanıdır. sülük bunun tamamını emse vücutta kan kalmaz ayrıca mikrop bulaştırabilir kan alınmakla tedavi olsa enjertörle temizce kan alınabilir.

Üst Alt