Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürekli İdrar Hissi ve Çözümsüzlük?

Anonim95 özel msj yazamadım gitmiyor sanırım anlamadım. 2ce sizin probleminiz nedir teşhis ne olarak konuldu ? Ürodinami yaptırdım AAM çıkmadı dün psikiyatri ye gittim ilaç verdi içtim bu gün 2. Günüm ama etki etmedi Dr 3 günde işe yarar dedi bekliyorum..

Milenka

Siz özelden bana ulaşın ulaşabilirseniz ben size bildiklerim ışığında yardımcı olabilirim

her 20 dakikada bir idrara çıkıyorum büyütecek bir şey yok dedi uroloji

Ürodinami yapıldımı

Sürekli idrara sıkışma nedeniyle 3 AY önce prostat yaptı doktor sürekli idrar kaçırdığım günler betmiga ile geride kaldı lakin şimdi sürekli idrara sıkışığım ve idrarın çıkışı çok yavaş yarın doktor randevum var kıvranıyorum 🤒 😢😭 OturanBoğa, engin tecrübelerinize ihtiyacım var

Kardesim çöze bildiysen idrar hissini bana yardimci olarmisin?

Rufet

Biraz detay verir misin? Rahatsızlığın ne? Doktor ne söyledi? Şu anda bir tedavi uyguluyor musun?

Abi Ben 3 aydir sık sık idrara cikiyorum. Ve gecmeyen idrar hissi var. 3 doktor gezdim ilac yazdilar ana ayni. Biraz şəkərdən cildi bende. Su anda ilac atiyorum .dəyişiklik yok. Yardımci olurmusunuz.

psikolojik bendeki idrar sorunum camiye gidip namaz kılamıyorum

Üst Alt