Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Süresiz vergi indirimi, %46 rapor ve 4C statüsü ile emeklilik şartlarım nedir?

verdim. maaşıma yansıyor onda sorun yok. sadece hitapta herhangi bir şekilde engel durumu ile alakalı ifade yok ve emeklilik için 25 yıla tabidir yazıyor.

Sizin hastalığınız hastalık cetvelinde yer almıyor mu acaba ? Garip bir durum

12 ağustos günü valiliğe il milli eğitime gönderilmek üzere emekliye sevki uygundur geldi . Süreç yaklaşık 20 gün . Ancak bugün de ben vazgeçtim . Yarın emekliye sevk istemediğimi ayrılmayacağımı belirten dilekçe vereceğim. Henüz kurumuma yazı gelmedi . Yarın yollarız cevap olarak da dikekçeni ver dediler. Geçim zor 45 bin maaş 20 bine düşecek. İş yapacaktım ama herkes bu ekonomide dışarıda esnaf olma dedi ve bugün vazgeçtim

Hocam ben bipolardan %70 aldım. Bipolar hastalık cetvelinde de var ama neden hitapa işlenmedi hiç bilmiyorum. Size zahmet olmazsa özel bilgilerinizi kapatıp hitapta engel durumu nerede nasıl yazıyor bir resmini atabilir misiniz?

@serotonin, 2008 de hükümet 5510 sayılı kanunla emekli aylık bağlama oranlarını düşürdü. Gayet doğal emekli maaşınızın çok düşük gözükmesi.

Zaten vazgeçmişsiniz çalışmaya devam edecekmişsiniz. Hayırlı olsun.

Üst Alt