Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sürrealist Resimler

_JoKeR_

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
13
22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

paylaşımınız için teşekkürler...

Sürrealizm dahiliğin tanımı bana kalırsa. Muhteşem resimler. Kush bana kalırsa Dali'ye 10 basmasa da 5 basar zaten.
Resim sanatı üzerinden de 10 basar 5 basar tarzında bir yorum yaptım ya kınıyorum kendimi.

öyküekin;

Bleda;

ben tşkrr ederim

Veritas;
:)

Bu resim dalıyla meşgale olanların hayal dunyası resimlere bakılırsa cok geniş.Paylaşım için teşekkürler.

bu tür resimlerden elimde mevcut sizin için sakıncalı değil ise açtığınız topic aldında paylaşmak isterim

Hiç Bir Sakıncası Yok Umocuk..
Paylaşabilirsin.

Salvador Dali hayal dünyası gibi gerçek dünyası da çok karmakarışık bir ressam. Hatta dışkı ile bile resim yapmış karısı ressamın sevdiği arkadaşı şaire ilgi duyunca zannederim duygularını o da kendi diliyle resimlere yansıtmış bir resminde bu şairin resmini bir fındık kabuğunu sığdırarak ayağıyla ezerek resmetmiş gayet farklı tarzı olan bir ressam... Onu farklı kılan da belki de bu özelliği. Ama itiraf edeyim benim çok beğendiğim hayran kaldığım ressam, özel yaşamı sadece kendisini ilgilendirir. Sanatı ise biz konuşsak da sussak da hep konuşur....

Umocuk çimenin üzerinde uçan resimdeki hem yorgan hem çimen ögesi ile çamların gölgesindeki yürüyen kızlara bayıldım. Teşekkürler...

ben bu tür resimleri çok seviyorum çok güzeller

Çok hoş ve güzel resimler , bayıldım hepsine. :))

on numara resimler teşekkürler paylaştığınız için.

Üst Alt