Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tam bağımlı raporum atanmama engel olur mu?

kardelen.

Üye
Konular
17
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar Haziran ayında raporunun süresi bitiyor yenilemem gerekiyor %93 kronik bağımlı raporum var ben bu yıl ekpss ye girdim raporu tekrar bu şekilde almam acaba çalışmama engel olur mu yoksa ibaresinin değişmesi mi gerekir yardımcı olursanız çok sevinirim.

kuruma göre değişir ama ibare olsun tabi daha rahat olursun bendede yok o ibare lakin 9 ay 2 farklı kamu kurumunda çalıştım geçici bende onu söylecem ikna olurlar herhhalde yada işe başlatıp tekrar kurula gönderirler adalet bakanlığı çok dikkat ediyor bu konuda diğer yerleri bilmiyorum insiyatıf meselesi bu.

Ben raporu yenilerken dr neden yeniliyorsun dedi, ekpss için dedim. Tamam kısmi bağımlı olarak yazacağım, tam bağımlı olarak yazarsam işe girerken sıkıntı çıkabilir demişti. Sağolsun düşünceli insanmış

Benim raporum da tam bağımlı olarak geçiyor kısmi bağımlı olarak değiştirilirse çalışmamda yeterli olur mu yoksa çalışabilir de mi yazılması gerekir anlamadım

Hayırlı günler benim %85 tam bağımlı raporum Haziran ayında bitiyor yenilemem gerekiyor ama bu yıl ekpss sınavına girdim belki atamam olur onun için yeni çıkaracağım raporun aynı çıkması sorun olur mu çalışmaya yoksa ibaresinin değişmesi mi gerekir ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?

@kardelen., tam bağımlı olman sorun olabilir o yüzden en fazla kısmi bağımlı olarak değiştirmelisin tabi yapabilirsen.

@AqRaMa kısmi bağımlı yapılır da ama o zaman aldığım bakıcı maaşı kesilir bu defa benim için kötü olur acaba ataninca değiştirsem nasıl olur böyle benim gibi sorun yaşayan var mı varsa yazarsa çok sevinirim

Üst Alt