Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Tekerlekli Tilki'nin resim çalışmaları

Sevgili kardeşim merhaba,

vitray çalışmaların kadar enfes resimlerin de, tebrik ediyorum seni tekrar

başlık atma özürlüsün farkındayım ama andante ile beni karıştırıp bir de bana hanım yazmışsın ben bunu içerledim ve bir kenara yazdım kardeşim... :)

ayrıca bu bölüme müthiş bir renk getirdin, daha da renklendireceğine eminim

sevgiler

Dante

bir sergi açmayı düşünüyomusun Karakalem çizgilerin bi harika

çizgileriniz ustaca...
karakalem çalışan çoğu kişi hayvan figürlerinde başarısızdır..
ama görüyorum ki siz onlarda da çok başarılısınız..
sadece insan anatomisi bilmek yeterli olmuyor bazı durumlarda:)
gözlem gücünüzün yüksek olduğu ve fazlasıyla yetenekli olduğunuz ilk bakışta anlaşılıyor..
yeni çalışmalarınızın takipçisi olacağım...
bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

Sinan'cığım,
Hepsi muhteşem, ama şu 8. yok mu? karakalemle bir göz nasıl bu kadar güzel çizilir? Bir canı eksik diyeceğim, günah olacak.
Ellerine, emeğine, yüreğine sağlık...

:)

aşk o saadet hanımcım aşk:)izmirlinin gözleri onlar..ama bakmayı bilmiyo tabii:))

Hepsi birbirinden güzel resimler.Ben en çok Tango resmini beğendim,muhteşem bir kompozisyon oluşturmuşsunuz.Başarılarınızın devamını diliyorum...

Sevgili Şehribanu,
O tablodaki benim kızım. Hastaneye beni ziyarete geldiğinde bir kez görüşmüştü Sinan'la. Resmi gördüğümüzde kızım olduğunu hemen anlamıştık tabii ki...

Sevgili Sdy,
Sizin için hoş bir duygu olmalı...Sinan Beyi ve kızınızı kutluyorum....
Sinan Bey izninizle "Tango Tablosu"nu masa üstüne indirdim,resmi büyük bir hayranlıkla izliyorum.Yüreğinize ve emeğinize sağlık.İnsanın ufkunu ve zihnini açan bir resim....Hayallerin de ötesinde bir güzellik var bu tabloda...Ya da hayelimin izdüşümü,o nedenle bu kadar çok beğendim....

çok güzel

Tilki kardeş resimlerin çok güzel.Birde ğitim almış olsan neler yapardın tahmin edemiyorum. :wink: zamanla o açık kapanır merak etme.tek gereken bol bol resim yapmak her resimden sonra dahada iyi olduğunuzu farkedeceksiniz .tebrikler başarılar

Güzel çizimler gerçekten. Emeğinize sağlık.Özellikle sağ altta ki çizim çok hoşuma gitti.

Bu çalışmalarınız hobi amaçlı mı! acaba?

yorum yapanlara tek tek teşekkürler ..sayın grafiker!hobi amaçlı yapıyorum evet..daha çok vitray mozaik çalıştım..elim durmasın diye hala resim yapıyorum ama..yenilerini ekliycem ..bakalım onları beğenicekmisiniz?

Hepside çok güzeller Sdy hanımın kızının gözleri evet bir resminizin ilham kaynağını öğrenmiş olduk, kimbilir diğerlerinin hikayesi nedri ? Bunu ancak siz bilirsiniz.Bir resme bakarken ilk aklıma gelenlerden biridir nedir bu resmin hikayesi ?Belki yeni ekleyeceklerinizde paylaşmak istediğiniz hikayelerinide anlatırsınız.Başarılarınızın devamını dilerim.

Elinize sağlık, yüreğiniza sağlık arkadaşım çok güzel paylaşım Teşekkürler....

Sevgili Minerva,

Benim kızım danseden, o karakalem ama canlı gibi gözler İzmir'liye ait :) Düzelteyim istedim.

Sinan,
Yeni resimlerini bekliyoruz, hikayelerini de yazsan gerçekten hoş olur.

Herkese selam ve sevgiler.

Üst Alt