Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Torakabdominal anevrizma Marfan sendromu

ertan3451

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
Merhaba ben ertan 23 yaşındayım

2015 de aort damarı aort kapagı ameliyatı oldum damar komple yırtık ve genişti 6.7 cm
2019 da yine yırtılma oldu Torakabdominal anevrizma oldı yani böbrek akciger bagırsaga giden aort damarı değişti suni damar konuldu aynı zamanda bana marfan sendromu teşisi konuldu göğüs kafesm güvercin göğüs kafesi ellerim boyum ayaklarım uzun bu aort damarı değişimi yapan başarılı olan çok az doktor var
medipol mega hastanrsinde prof. Dr. Mustafa Güden hocamız ve ekibi yapıyor bu ameliyatı allah razı olsun onlardan çoğu hastalar bu ameliyatın oldugunu bilmiyor veya nerde yapılcagını bilmiyorum devletin kalp hastanesine gittim orda iki ay yatırdılar bu ameliyatlar başarısız oluyormuş yapmadılar çekiniyoruz dediler ölürsün dediler git doktorunu bul dediler beni ağrılar içinde taburcu ettiler
mehmet akif ersoy kalp damar hastanesi halkalıda 2015 de acil ameliyayımı orda oldum bu hastanede sadece kapakcık ve aort damarı değişiminde iyi oda göğüs kafesini kesiyolar ama artık kafesi kesmedende tedavş oluyor sırttan bunuda mustafa hoca yapabiliyor

Siyami ersekde yattım ilk Torakabdominal olmadan önce onlarda eski ameşyat yeribi acıp bakıcaz dediler ama sıkıntı orda değildi yani doktorunuzu iyi seçin iyi araştırın Prof. Dr. Mustafa Güden medipol mega hastanrsinde

Üst Alt