Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Trafik kazası geçirdim. Hangi oranda rapor alırım ve haklarım nelerdir?

Konular
14
Reaksiyonlar
0
Bn bu yıl birinci ay ın 9 da
Tırafik kazası gecirdim ve gecici beyin kanaması geçirdim ve sol kolum omuzumda köprücük kemiğim kırıldı ve doktor hic bir iş yapmıceksin dedi burasını alcıya almıyorlar böyle kaynacek dedi kolumda kasma var ve hastaneye gittim bu kırıktan ve beyın kanaöasından rapor almak istiyorum ve bnm heyet raporu ma ekletmek istiyorum raporum %59. %70 olursa maaşim yükselir bnm bu kırığa nekadar verirler ha hastane 12 ayı doldurcen dedi rapor almak için bana yardımcı olur musunuz solumun üstüne yatamıyom şimdiden teşekkür ederim köprücük kemiği m kırık. 12 ayda rapor icin başvurcem gecici beyin kanaması var bunlar için bana ne kadar rapor verirler yardımlarınızı bekliyorum

Bunu kimse bilemez avukatın bile bilemez. Yaşayarak öğreneceksin.

Kırık için bir oran olarak rapor alamazsın, sonuç olarak uzunda sürse kaynayacak birşey.
Oran alabilmek için rahatsızlığının ne olduğu ve geçici - kronik sürekli olması durumu önemli.

Geçmiş olsun.

Rapor alamazsın derken engelli raporundan bahsediyorum , iş kazasından kaynaklı çalışamaz raporu veya istirahat raporu bunlardan bahsetmiyorum.

Üst Alt